Facebook Google+ Twitter

Centrum Nauki Kopernik zaprasza na koncert... telegrafów!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-29 10:29

Jak się okazuje telegrafy nie służą jedynie do wysyłania wiadomości - można na nich również grać. Udowodni to piątka wykonawców z Polskiego Klubu Telegrafistów już 7 sierpnia. Na koncert zaprasza Centrum Nauki Kopernik.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Swiss_Army_Telegraph_Key.jpegTo niezwykłe wydarzenie o nazwie "Fuga na telegrafy" jest jednym z zapowiadających jesienne otwarcie Centrum. Jak informuje TVN24 "pierwsze skrzypce" zagrają telegrafy, ale telegrafistom towarzyszyć będą również aktorzy i muzycy.

- Wysuwamy na pierwszy plan jego dźwięk. Pokazujemy ludzi, którzy telegrafują przez całe życie - ludzi, dla których telegraf jest pasją i miłością. Zderzamy ich z muzyką. Wszyscy stajemy się orkiestrą. Niewidzialne zmieniamy w widzialne, tu i teraz - mówi Łukasz Chotkowski, reżyser spektaklu.

Wykorzystane zostaną również fragmenty "Fugi śmierci" Paula Celana, które wykona Dominika Biernat i Sebastian Pawlak.

Koncert będzie miał miejsce w kamienicy 5.10.15 przy ulicy Mokotowskiej73 w Warszawie. Start o godz. 20.30. Wstęp jest wolny. Po koncercie telegrafiści będą do dyspozycji publiczności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.