Facebook Google+ Twitter

Centrum Rzeszowa zamknięte dla kierowców do końca weekendu. Trwa ESK

Kierowców poruszających się po Rzeszowie czekają w weekend poważne utrudnienia w ruchu. Zamknięte będzie centrum miasta. Wszystko w związku z trwającym Europejskim Stadionem Kultury.

Aż do poniedziałku, nieprzejezdne będą następujące ulice w Rzeszowie: ul. Matejki (od ul. Grunwaldzkiej do ul. Słowackiego), ul. Słowackiego (od ul. Matejki do Ratusza), ul. Bożnicza, ul. Kopernika (pl. Ofiar Getta do ul. Bożniczej).

Spore utrudnienia czekają też kierowców na ul. Joselewicza i ul. Mickiewicza (od Rynku do ul. Gałęzowskiego). Nie przejedziemy tamtędy do godz. 12 w niedzielę.

Do soboty, do godz. 2 w nocy, zamknięte będą ulice: Aleja Pod Kasztanami, ul. Lubomirskich, 3 Maja, Alsa, Dymnickiego, Kościuszki, Matejki, Słowackiego (od ul. Kościuszki do ul. Króla Kazimierza), ul. Mickiewicza ( od Rynku do ul. Gałęzowskiego), ul. Bożnicza, ul. Kopernika (od pl. Ofiar Getta do ul. Bożniczej).

Przez cały weekend obowiązuje również zakaz parkowania w centrum Rzeszowa. Do poniedziałku, do godz. 16 nie można zostawiać samochodów przy Ratuszu. Do godz. 1 w nocy nieczynna będzie też część parkingu przy hali Podpromie, a przy BWA zakaz parkowania będzie obowiązywał do północy.

Europejski Stadion Kultury rozpoczyna się dzisiaj o godz. 12 i zakończy w nocy z niedzieli na poniedziałek. Trzydniowa impreza na rzeszowskim rynku to przede wszystkim koncerty, warsztaty, wystawy fotografii, niezależne kino przedstawienia teatralne.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.