Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9326 miejsce

Centrum sportów zimowych "Gubałówka" w Szczecinie

Pomimo braku śniegu w rejonie północno-zachodnim Polski, tutaj śniegu i lodu nie brakuje. Zanosi się, że tak będzie do końca marca 2011. Można jeździć na nartach, łyżwach, deskach, a nawet na sankach i plastikowych płytkach lub folii.

Kompleks sportów zimowych "Gubałówka" w Szczecinie na osiedlu Osowo. Widok od strony lodowiska. / Fot. Piotr WierzbickiKompleks Sportów Zimowych "Gubałówka" w Szczecinie na osiedlu Osowo Centrum sportów zimowych "Gubałówka" w Szczecinie na osiedlu Osowo. Wzniesienie, do którego prowadzi wyciąg narciarski, widoczny od strony lodowiska. / Fot. Piotr Wierzbicki

Miłym zaskoczeniem dla mnie w tym centrum sportów zimowych była duża ilość dzieci w wieku od trzech do pięciu lat. Początkujący narciarze trenują na trasie dla początkujących i dla dzieci pod nadzorem instruktora nauki jazdy na nartach. Natomiast nauka ślizgania się na łyżwach w zadaszonym lodowisku jest uzależniona od woli rodziców - dzieci przy rodzicach czują się pewniej i dzięki temu zagrożenie kolizjami jest mniejsze. Na lodowisku i na stoku dzieci wyposażone są w kaski.

Rano o godz 9.30 na lodowisku i na trasach narciarskich było niewiele osób. Natomiast poTrasa narciarska dla początkujących w centrum sportów zimowych "Gubałówka" w Szczecinie na osiedlu Osowo. / Fot. Piotr Wierzbicki godzinie 10.00 liczebność korzystających z obiektów sportowych zaczęła szybko wzrastać. Zrobiło się gwarno i wesoło. Wynajęcie instruktora do nauki jazdy na nartach wynosi 50 zł.
Natomiast ceny dotyczące wypożyczenia sprzętu narciarskiego podaję niżej na załączonej ścieżce dźwiękowej.

Pozostaje mi zatem zaprosić Państwa na załączony poniżej film i galerię zdjęć z tego miejsca.Lodowisko kryte w kompleksie sportów zimowych "Gubałówka" w Szczecinie na osiedlu Osowo. / Fot. Piotr WierzbickiSzczecińska Gubałówka, kompleks sportowy w Szczecinie- narty, łyżwy

Koń, odwieczny przyjaciel człowieka

Amazonki w Szczecinie


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Filmik otwiera się. Tylko jak zajęte są kanały, trzeba próbować kilkakrotnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Im więcej takich kompleksów, tym większe szanse na znalezienie w przyszłości następczyni Justyny Kowalczyk. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słyszałam o tym ośrodku od znajomych, którzy co niedzielę jeżdżą na narty.
Filmik się u mnie nie otwiera ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.