Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3002 miejsce

Centrum Sportowe Nadrzecze

W miejscowości Nadrzecze koło Biłgoraja na bazie Zajazdu Nadrzecze powstało Centrum Sportu. Właścicielem jest pan Henryk Dąbrowiecki.

 / Fot. Dariusz BuczekMenadżerem został były piłkarz Jan Cios, który grał w takich klubach jak Tanew Majdan Stary, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Łada Biłgoraj, Hetman Zamość, Stal Stalowa Wola, Odra Wodzisław Śląski, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Kmita Zabierzów, Narew Ostrołęka, Sandecja Nowy Sącz i Termalica Bruk – Bet Niecierza.

Zajazd Nadrzecze w 10 – letniej działalności przechodził i nadal przechodzi różne zawirowania na rynku hotelarskim - przede wszystkim co do zapotrzebowań klientów. - Duża konkurencja zmusza do nowych wyzwań w pionierskich pomysłów gospodarczych. Tak powstało w 2015 roku Centrum Sportu Nadrzecze. / Fot. Dariusz Buczek
Mówi: Henryk Dąbrowiecki – Staramy się zachęcać do odwiedzania Nadrzecza. Mieliśmy już bardzo dużo drużyn - zarówno szkółek piłkarskich ale też zespoły Jagiellonii Białystok, Legii Warszawa, Wisły Kraków(grupy młodzieżowe). Próbujemy zorganizować własną szkółkę w trzech rocznikach najmłodszych 2008/2007/2006. Tak żeby od podstaw zrobić własną szkołę typ mała „Barcelona”. Serdecznie zapraszamy na turniej w dniach 4-6 marzec na I – pierwszy turniej ogólnopolski turniej piłki nożnej roczników 2007/2008 „Nadrzecze Cup 2016” o puchar Wójta gm. Biłgoraj. To będzie cykliczny turniej w ramach otwarcia Centrum Sportu i kompleksu sportowego Nadrzecze. / Fot. Dariusz Buczek W obecnej chwili na zgrupowaniu w Nadrzeczu przebywają cztery zespoły: SMS Niemce, Stal Rzeszów (grupy młodzieżowe i seniorzy), lubelskie drużyny Orlęta Łuków i Unia Hrubieszów. O swoim pobycie i wrażeniach opowiada trener Stali Rzeszów Paweł Głodowski (rocznik 2004): - To są warunki dla nas optymalne. Dla dzieci 12-letnich więcej nam nic nie potrzeba. Jakie warunki nam daje ten ośrodek to wykorzystujemy w sto procent. Do tej pory to nigdzie nie byliśmy w lepszym ośrodku na zgrupowaniu zimowym czy też letnim. Trenujemy już trzy lata.  / Fot. Dariusz Buczek A więc mieliśmy już styczność z różnymi ośrodkami - baza treningowa jest dobra. Jest dostęp do odnowy biologicznej, dostęp do siłowni. Widzimy że siłownia jest dobrze wyposażona, ale te rarytasy jeszcze nie dla dzieci. Odnowa biologiczna, sauna, jacuzzi i dobra kuchnia przede wszystkim, pracują ciężko i dobrze jedzą. Jak najbardziej polecam tutaj pobyt w Nadrzeczu. A na to jest dowód, że już sobie zarezerwowaliśmy na turnus letni – kończy trener Stali Rzeszów / Fot. Dariusz Buczek Jan Cios pełniący funkcje menadżera: – Dostałem propozycje pracy od pana Henryka Dąbrowieckiego jako menadżer wynajmu boiska, organizacji turniejów, obozów sportowych, zielonych szkół i innych imprez okolicznościowych. Nie ukrywam, że on też od kogoś dostał kontakt do mnie. Jest osoba która pochodzi z tego terenu i zna warunki jakie są w . / Fot. Dariusz BuczekZajeździe Nadrzecze. Bo ja nie będę owijał w bawełnę co do warunków jakie zastałem. Z doświadczenia i jeżdżenia po ośrodkach w Polsce i za granicą.
Widzę, że to co robisz, robisz z pasją?
Lubię to co robię. A dlaczego nie pracuję w Warszawie? Bo w Warszawie nie ma takiego klimatu jak w Nadrzeczu. Takiego spokoju i  ciszy jak tutaj na łonie natury i lasu. / Fot. Dariusz BuczekMetropolie pędzą coraz szybciej, a tutaj jest mikroklimat do wypoczynku i spokoju. Postaram się, żeby zawitały tutaj dobre firmy. Warunki są stworzone dla ekstraklasy i grup młodzieżowych. Przygotowaliśmy boisko do całorocznych zgrupowań piłkarskich z treningami i turniejami - to boisko ma sztuczną trawę i jest przykryte i oświetlone z ogrzewaną halą pneumatyczną o wymiarach 70m x 45m  / Fot. Dariusz Buczek(powstało w 2015 roku i zostało wykonane Przez Firmę FH „HENEX” Henryk Dąbrowiecki z użyciem najnowszej generacji trawy syntetycznej, która otrzymała certyfikat FIFA 2 Star). Są tereny do biegania. Na początek nie jest potrzebne boisko wymiarowe - to będzie drugi etap. Na wiosnę powstanie też boisko z trawą naturalną. Poprzez swoje kontakty i reklamy  / Fot. Dariusz Buczekturniejów i obozów zapraszamy właścicieli Firm niech sami ocenią i zobaczą co mamy w Nadrzeczu. Poczta pantoflowa też przecież działa - tu najważniejsza jest jakość i profesjonalizm. Powiem z przekorą - byłem gdzieś kiedyś, chyba koło Łodzi - tam wszystko było na otwartym polu. Tutaj jest inaczej – bynajmniej nie wieje, a powietrze przefiltrowane przez drzewa. - Zapraszamy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.