Facebook Google+ Twitter

Centrum sztuki ART BRUT w Łajskach

W ramach programu sztuki ART BRUT w Gminnym Centrum kultury w Łajskach, Warszawski Nikifor będzie prowadził zajęcia plastycznie w stylu sztuki ART BRUT.

Obraz "Lodziarnia" namalowany przez Marka Kraussa / Fot. Marek KraussOd 1 lutego 2012 roku w ramach programu centrum sztuki ART BRUT w Gminnym Centrum kultury na ul. Moniuszki 2 w Łajskach koło Legionowa, w poniedziałki i środy będą prowadzone zajęcia plastycznie z techniki sztuki ART. Lekcje będą trwały 6 lat, poczynając od poziomu podstawowego, a na zaawansowanym kończąc.

Lekcje będą prowadzone przez Marka Kraussa, artystę-malarza, nazywanego "Warszawskim Nikiforem". Zajęcia plastyczne będe prowadził w wypracowanym przeze mnie, niepowtarzalnym stylem. Motorem napędowym lekcji będą wiersze Don Kichotki czyli Natalii Pietrzak-Krauss, żony Warszawskiego Nikifora. Pobudzą one wyobraźnię uczestników, a tytuły wierszy wymyśli sam artysta.

W ramach programu centrum sztuki ART BRUT, prace uczestników zajęć plastycznych będą brać udział we wszystkich wystawach i plenerach, zorganizowanych przez Warszawskiego Nikifora, a przy okazji tych zajęć, poetka Don Kichotka chętnie nauczy wszystkich zainteresowanych unikatowej sztuki pisania wierszy.

Wszyscy Ci, którzy pod wpływem wierszy Don Kichotki napiszą własne utwory, będą mieć szansę na własne spotkanie poetyckie, które pozwoli im rozwijać warsztat. Będą one odbywały się w Cafa "Kulturalne Bistro", które mieści się w
Gminnym Centrum Kultury w Łajskach. Właściciel lolaku zaprosi obecnych do szwedzkiego stoły, gdzie za niewielkie pieniądze najedzą się do woli pysznych, domowych specjałów.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.