Facebook Google+ Twitter

Ceny w Da Grasso topnieją na wiosnę!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-03 09:16

uż od 21 marca przyjaciele Da Grasso mogą rozkoszować się przepyszną pizzą w specjalnej, wiosennej promocji. Wszyscy wielbiciele dużych rozmiarów otrzymają największą pizzę grosso w cenie średniej - grande!

21 marca rozpoczął się pierwszy etap wiosenno-letniej ogólnopolskiej kampanii marketingowej Da Grasso – „Rodzina Grasso gra w zielone”, która potrwa aż do 31 sierpnia.
Pierwsza część okna promocyjnego, przewidzianego
na okres sześciu tygodni oparta jest na haśle „Zielone pizze grosso w cenie grande”. Promocja dotyczy pizz Viola, Pollo Com Broccoli, Włoskiej, Green Day i Da Grasso. Każdy, kto skusi się na wiosenną promocję otrzyma pizzę Grosso w cenie Grande. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączone będą aż 2 sosy gratis – do wyboru pomidorowy, czosnkowy i sos ostry!
Ambasadorami akcji są członkowie Rodziny Grasso, czyli przedstawiciele najczęściej wybieranych przez klientów pizz. Postacie inspirowane
są sycylijską mafią, której członków łączą bardzo bliskie relacje. Najważniejszymi wartościami gangu są „Dobrzy przyjaciele, Dobra zabawa, Pyszna pizza”, czyli zasady, które wyznaje cała Sieć Da Grasso.
Zimowe okno promocyjne, rozpoczęte jeszcze w zeszłym roku spotkało
się z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Mam nadzieję, że jego kolejna odsłona, przewidziana na okres wiosenno-letni zyska równie dużą popularność - komentuje Magdalena Piróg, Wiceprezes Zarządu Da Grasso ds. Rozwoju Sieci.
Promocja dostępna jest zarówno w lokalach i w dostawie, a także za pomocą nowego systemu online działającego poprzez stronę internetową sieci. Wystarczy okazać sprzedawcy ulotkę z promocyjnymi kuponami, aby cieszyć się smakiem pizzy
w obniżonej cenie. Zapraszamy do odwiedzenia profilu na facebook’u, gdzie można dowiedzieć się jeszcze więcej na temat trwających promocji.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.