Facebook Google+ Twitter

Cenzura na Nasza-Klasa.pl

Cenzura na Naszej-Klasie jest narastającym problemem, z którym muszą się mierzyć użytkownicy. Możliwe że niedługo trudno będzie napisać cokolwiek, żeby administracja nie uznała tego za powód do blokady konta.

Pan Gąbka / Fot. Nasza-Klasa.plNiezadowolenie użytkowników NK, będące skutkiem działań administracji serwisu, ma związek nie tylko z ostatnio dodaną funkcją Śledzik, czy choćby filtrem rodzinnym, który jak poinformowała NK "będzie częścią systemu ochrony Użytkowników przed treściami niepożądanymi". Co to za treści niepożądane ? Możemy się dowiedzieć czytając dalej:

NK zastrzega sobie prawo do blokowania kont publikujących: wulgaryzmy i słowa powszechnie uznawane ze obraźliwe, wielokrotne komentarze tej samej treści (spam), wpisy zachęcające do zawierania znajomości, przesyłania prezentów, obdarowywania Eurogąbkami w zamian za określone korzyści.

Link bezpośredni

Czy powyższe odnośniki, mają także zastosowanie w przypadku, gdy tego rodzaju wpisy pojawią się na kontach użytkowników, nie będąc jednak ich tworem ? - Pytanie te wystosowałem do administracji serwisu, nie dostałem jednak na nie odpowiedzi.

Niezadowolenie użytkowników ma także związek z tym, że konta są blokowane wbrew zasadom regulaminu, który jest treścią umowy zawartej z użytkownikiem - o czym wspomniałem wcześniej (petycja)

Żeby tego było mało, działania administracji serwisu można ocenić jako poważne zaniedbanie w kwestii egzekwowania regulaminu. Ponieważ regulamin nie jest stosowany równo, w przypadku gdy jedni nagminnie używają wulgaryzmów nie dostając blokady, drudzy blokowani są z całą stanowczością, co więcej wypominane im są zdania z przed miesiąca, w których to znaleziono pojedynczy wulgaryzm.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.