Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14300 miejsce

Cenzura na Sympatia.pl

Cenzura na portalu Sympatia narusza prawo obywateli do wolności słowa i wypowiedzi. Profesjonalny moderator powinien być obiektywny i nie powinien kierować się emocjami...

http://www.eioba.pl/a118433/cenzura_na_sympatia_pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

dkppqcf
  • dkppqcf
  • 14.07.2011 18:58

kHwtWZ <a href="http://knrrgqexowzd.com/">knrrgqexowzd</a>, [url=http://nkahwiupnocr.com/]nkahwiupnocr[/url], [link=http://iuwqfpmmiwqs.com/]iuwqfpmmiwqs[/link], http://kyyhrqwnqwia.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

W ogóle takie portale to jest głupota. Nie wpisuj namiarów kontaktowych bo ci niby coś grozi a wiadomo, że chodzi o to, żeby ludzie się nie kontaktowali inaczej niż przez formularz sympatii za co muszą zabulić.

Mam jak najgorsze wrażenie z sympatii.pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojciechu, moderatorka nie miała racji i to raczej nie podlega dyskusji. Możliwe, że Twój opis ugodził ją osobiście (trafiłeś w czuły punkt) i spowodował emocjonalną reakcję zamiast racjonalnej. Co nie zmienia faktu, że moderator powinien być obiektywny.
Natomiast zastanowiłabym się nad sensem umieszczania tego tekstu na Sympatii, która jest z założenia targowiskiem próżności, na dodatek opanowanym przez ludzi sfrustrowanych bezskutecznym poszukiwaniem partnera w realu.
Większość użytkowników zachowuje się podobnie jak osoby od dawna szukające pracy - stara się dostosować do oczekiwań potencjalnego pracodawcy. Zauważ, że w ogłoszeniach kandydatów powtarza się określony zestaw "soft skills", choć z pewnością nie wszyscy je posiadają. Podobnie jest na portalach randkowych - niejedna rzekomo pijąca i ćpająca "blachara" to w rzeczywistości szara myszka, która sądzi, że wyzywające zachowanie gwarantuje powodzenie. Poczciwy misio kreuje się na macho, a miła kobietka w średnim wieku robi z siebie boginię seksu, bo nie umieją "sprzedać" tego, co w nich naprawdę wartościowe.
Poza tym w wirtualnym świecie pojawia się pokusa bycia kimś innym, robienia rzeczy, na które brakuje nam odwagi - pokusa dziecinna, ale zrozumiała, bo w każdym z nas zostało coś z dziecka.
PS: W końcu i Ty nie masz pewnie aż tak zielonych oczu jak na zdjęciu w profilu;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.