Facebook Google+ Twitter

Cesaria Evora wystąpi w Lublinie

17 czerwca w Hali Sportowej Globus w Lublinie wystąpi Cesaria Evora. Artystka przyjeździe do miasta dzięki staraniom organizatorów, którymi są Studio Łysol i Kawiarnia Artystyczna Hades.

 / Fot. materiały prasoweCesaria Evora wykonuję muzykę wywodzącą się z Wysp Zielonego Przylądka, określaną mianem "morna". Ze względu na swój zwyczaj występowania bez butów często określana jest mianem "bosonogiej divy". W swoim dorobku ma kilkanaście albumów między innymi: "Vos d'Amor", nagrodzony w 2004 roku nagrodą Grammy. Króluje na światowych scenach nieprzerwanie od ponad 20 lat. Znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. W 2003 roku jako pierwsza piosenkarka została Ambasadorem Programu Żywnościowego przy ONZ. Jej występy cieszą się ogromną popularnością i zawsze przyciągają licznych fanów, na długo pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia.

Koncert w Lublinie, odbędzie się 17 czerwca 2011 roku w Hali Sportowej na Globusie. Według informacji podanej przez organizatorów ceny biletów zaczynać się będą już od 110 zł. Rezerwacje telefoniczne biletów rozpoczną się 1 lutego, a sprzedaż internetowa 15 lutego. Więcej informacji dostępne jest na stronie Cesaria Evora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wiele ciekawych koncertów jest w Lublinie, pięknym mieście. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lublin, Lublin - ja brzoza! Czekamy na fotorelację! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

19 czerwca Evora wystąpi również w Warszawie w Sali Kongresowej - to tak dla tych, którzy do Lublina mają wyjątkowo nie po drodze ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.