Facebook Google+ Twitter

Cezary Pazura wystąpi w Olsztynie

28 listopada zapowiada się wieczór pełen śmiechu, a to wszystko za sprawą Cezarego Pazury. Aktor przyjedzie do Olsztyna, by świętować 25-lecie swojej pracy artystycznej. Na tym nie koniec niespodzianek, bowiem nie wystąpi on na scenie sam.

Cezary Pazura / Fot. Jaroslaw Kruk/CC 3.0Można o nim mówić godzinami, wyliczać wiele tytułów filmów, w których wystąpił. Można wreszcie nucić piosenkę Przystojny jestem i wspominać jego najzabawniejsze teksty sceniczne. Cezarego Pazury nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor, który wielokrotnie doprowadzał publiczność do łez,tym razem będzie rozbawiał olsztyńską widownię.

Cezary Pazura zadebiutował w 1986 w filmie Waldemara Podgórskiego Czarne Stopy. W tym roku mija 25-lecie jego pracy artystycznej. W związku ze swoim jubileuszem, aktor postanowił wyruszyć w kabaretową trasę do różnych miast, między innymi do Olsztyna. Występ zapowiada się wyjątkowo ciekawie, bo razem z Cezarym Pazurą pojawią się na scenie także Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak, Life Club Band, Piotr Bałtroczyk, Paweł Małaszyński. Tego nie można przegapić!

Występ Cezarego Pazury odbędzie się w hali Urania o godzinie 19.00. Bilety w cenie 50 zł, 60 zł i 70 zł można kupić w Sklepie Muzycznym RockFan (SHU Inka Ip.), w hali Urania oraz na biletynakabarety.pl

Więcej informacji na http://www.cezarypazura.pl/ oraz olsztyn.com.pl

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.