Facebook Google+ Twitter

Cezary Pazura z przyjaciółmi wystąpi w Łodzi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-12 18:30

15 kwietnia Cezary Pazura znów zawita do Łodzi i wystąpi w Atlas Arenie. Tym razem będą mu towarzyszyć jego kabaretowi przyjaciele. Występ planowany jest z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Takiej trasy w historii polskiego kabaretu jeszcze nie było!

Cezary Pazura / Fot. Krzysztof OstanówkoWe wrześniu tego roku mija 25 lat od filmowego debiutu Cezarego Pazury. Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów już świętuje swój jubileusz. Wspólnie z najśmieszniejszymi polskimi kabareciarzami ruszył w Polskę, by rozśmieszać Polaków. Król polskiej komedii - jak mówi się o Cezarym Pazurze - będzie świętował swój jubileusz przez okrągły rok, spotykając się z publicznością w największych miastach w Polsce.

"Przygotowania do trasy jubileuszowej trwały od kilku miesięcy. Jesteśmy po kilku występach w największych salach w Polsce i jest mi niezmiernie miło, że publiczność przybywa na nie tak licznie - mówi Cezary Pazura. - Teraz serdecznie wszystkich zapraszam na występ do łódzkiej Atlas Areny, gdzie zagramy show już 15 kwietnia".

Paweł Małaszyński wystąpi w wyjątkowej roli. / Fot. Krzysztof Ostanówko

A tego wieczoru

na scenie wystąpią najśmieszniejsi z najśmieszniejszych – Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Live Club Band oraz oczywiście sam Cezary Pazura. Wyjątkowo z okazji 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury do grupy wspaniałych kabareciarzy dołączył nie kto inny jak… aktor Paweł Małaszyński, który po raz pierwszy zaprezentuje się na kabaretowej scenie.

Najbliższe planowane występy z okazji 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury: 15 kwietnia - Łódź, 16 kwietnia - Gdańsk, 17 kwietnia - Poznań, 19 maja - Zielona Góra, 20 maja - Głogów, 21 maja - Szczecin.

Cezary Pazura i jego kabaretowi przyjaciele odwiedzą także: Rzeszów, Tarnów, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Radom, Sopot, Słupsk, Koszalin, Wrocław, Katowice, Kraków, Elbląg, Poznań, Bielsko-Białą, Opole, Zieloną Górę, Płock, Lublin, Olkusz, Myślenice, Bochnię, Koszalin, Kołobrzeg, Kalisz, Ostrołękę i inne. Zawitają także za granicę: Paryż, Berlin, Rzym, Wiedeń, Bruksela, Madryt, a także USA i Kanada.


Oficjalna strona 25-lecia:http://www.facebook.com/pages/25-lecie-pracy-artystycznej-Cezarego-Pazury/178142998876766

---

Cezary Pazura ukończył studia

na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i twórcą autorskiego kabaretu. Zagrał w ponad 60 filmach produkcji polskiej, austriackiej, niemieckiej.

Cezary Pazura to wielokrotny laureat Złotej Kaczki. W 1991 i 1996 roku otrzymał Złote Lwy Gdańskie. Rola w filmie „Psy 2. Ostatnia Krew” przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes. Grał m.in.: u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Niezapomniane aktorskie kreacje stworzył w filmach: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą“, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Kiler”, „Ajlawju”, „Szczęśliwego Nowego Jorku”.

Komedia gangsterska „Weekend”, która niedawno weszła na ekrany kin, jest jego debiutem reżyserskim, wyprodukowanym przez założoną przez Cezarego Pazurę firmę producencką
Cezar 10.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

RS
  • RS
  • 17.04.2011 12:30

Byłam, widziałam, wszystko super z jednym wyjątkiem, Małaszyński to totalna pomyłka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.