Facebook Google+ Twitter

"CeZik? Co To Za Pedał?" - CeZik odpowiada "hejterom" piosenką [FILM]

CeZik, popularny wśród internautów muzyk, postanowił nagrać piosenkę o internetowych "hejterach" i trollach. Z utworu wyłania się zatrważający obraz sieciowych komentatorów.

Fragment teledysku do piosenki CeZik, który popularność zdobywa przede wszystkim w serwisie YouTube dzięki chwytliwym piosenkom i ciekawym teledyskom (m.in. "Forfiter Blues"), postanowił zabrać się za internetowych komentatorów, a konkretniej - "hejterów".

Tekst nowej piosenki CeZika "Cezik? Co To Za Pedał?" składa się z prawdziwych komentarzy, opublikowanych pod teledyskami muzyka. Są to różnego rodzaju, głównie niecenzuralne, określenia, takie jak: "co to za pedał?", "ale gówno", "taka tam ciotka na jednego strzała" itp.

Po wysłuchaniu piosenki, można dojść do wniosku, że internet roi się od agresywnych chamów. Jak uważacie, czy z "hejterami" da się walczyć? A jeśli tak, to w jaki sposób?

Posłuchaj piosenki "Cezik? Co To Za Pedał" i zobacz teledysk:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Ja stoję przy stanowisku, iż to, co wy nazywacie "hejterstwem" (czyli niemerytoryczna, niekonstruktywna krytyka) zasługuje po prostu na nic więcej, niż ignorowanie, bo sam fakt wyszczególnienia jego istnienia jest już nobilitujący. Należy liczyć, że dzięki nie zwracaniu nań uwagi - psu w końcu znudzi się szczekanie. Jeśli przeszkadza w dyskusji, i nie wykazuje chęci do rzetelnego uzasadnienia swojej opinii...

Parafrazując towarzysza Wiesława: "Z prostactwem się nie dyskutuje, prostactwo się banuje". A że platformą medialną bohatera artykułu jest portal wiadomego targetu, gdzie niejako godzi się on na raczej niewysublimowaną krytykę, to - jego wybór, na pewno mógł się tego spodziewać.

Z piosenką zapoznałem się - z pewnością ładna oprawa muzyczna, na pewno pan Cezik ma dużo wolnego czasu, forsy i umiejętności, by się bawić w takie rzeczy. Nie zmienia to jednak faktu, że, według mnie, na materiały dla znudzonych życiem jutjubowych nastolatków nie powinno być miejsca na W24, bo chciałbym po prostu, by redakcja miała nieco wyższe aspiracje tematyczne. Dostaję drgawek na widok wszelkich przejawów transformacji rzetelnych portali informacyjnych w srejkowo-sremotywatorowe ciamciaramcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem to nie przepychanka tylko całkiem udana piosenka satyryczna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cezik - człowiek wyjątkowo uzdolniony muzycznie i aktorsko chyba nie powinien bawić się w takie przepychanki. Hater to już prawie zawód. Widziałem ogłoszenie w internecie typu : "poniżę, zeszmacę, opluję za odpowiednią stawkę. Osoba, opcja polityczna - dowolna. Stawki korzystne, możliwe rabaty. Poważne oferty na adres :...."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę się zagłębić w to, co on nam chce przekazać. Zanim się tego nie zrobi, uważam, że niesprawiedliwą jest ocena jego pracy jako "bzdury".

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż. Z tego wynika, że mamy tu jednego dorosłego na czterech "niedorosłych"...

Fajna piosenka, ciekawy temat, ciężko jest napisać piosenkę z takimi tekstami do ładnej melodii i jestem pod wrażeniem. Nie znałem wcześniej tego pana, ale muszę stwierdzić że naprawdę jest zdolny. (Na serio).

A zacytowane komentarze upiorne - aż niepojęte ile w ludziach jakiejś takiej nienawiści w sumie bez powodu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

I po co te bzdury w "poważnym" serwisie, że tak retorycznie spytam? Nikogo dorosłego to nie obchodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

pierwszy raz go widze na oczy kto to jest w ogóle :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pełni zgadzam się z przedmówcą. Dorzuciłbym też nazywanie części emerytów sk**synami, albo nazywanie narodu ciotami bo to też jest hejtowanie:) Ale cieszy mnie zmiana nastawienia do takiego wyrażania poglądów u pana Janka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.07.2013 15:31

Czy z hejterami należy walczyć? Należy, zwłaszcza kiedy przesadzą. "Odpowiadanie grupie idiotów", "kmiotowanie" ludzi to klasyczny hejting, z którym należy walczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem na jego koncercie - gdy to grał. Chłopak nieźle wymiata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.