Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25159 miejsce

Chalidow odrzuci ofertę z UFC?

Mamed Chalidow zapoznał się już z ofertą jaką złożyła mu federacja UFC. Wszystko wskazuje na to, że możemy nie zobaczyć Mameda walczącego w oktagonie za oceanem. Powodem są zarobki, które nie satysfakcjonują zawodnika.

Ostateczna decyzja Chalidowa będzie zależna od dalszego przebiegu negocjacji z UFC. / Fot. Mariusz Michalak Po zwycięstwie nad Rodneyem Wallacem na KSW 19, Mamed Chalidow zadeklarował chęć walki w UFC - największej federacji mieszanych sztuk walki. Kilka dni temu federacja przesłała wstępne warunki kontraktu dla polskiego zawodnika. Po zapoznaniu się z ofertą, Chalidow stwierdził, że czuje się rozczarowany. "Nie wiem, czym sugeruje się UFC, ale jeśli tak mają wyglądać warunki za pierwszą i kolejne walki, to są one nie do zaakceptowania. Jeśli będą godne warunki, to wtedy je przyjmę. Nie mówię, że jestem nie wiadomo kim, ale nie jestem anonimowy." - komentuje Chalidow w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Zobacz także: Fakty i mity wokół przejścia Mameda Chalidowa do UFC

Jak twierdzi ostateczna decyzja będzie zależna od dalszego przebiegu negocjacji. A te mogą potrwać nawet klika tygodni. "Nie chodzi o to, że teraz chcę się wywyższać, tylko mam powoli dość udowadniania. Wiadomo, że chodzi o biznes. Jeśli oni nie widzą we mnie zawodnika wartego dużych pieniędzy, to nie ma sensu się tam bić" - nie ukrywa Chalidow.

Zobacz także: Federacja UFC przysłała ofertę dla Mameda ChalidowaMamed Chalidow to polski zawodnik mieszanych sztuk walki. Pochodzi z Czeczenii. W formule MMA stoczył 31 walk - 25 z nich wygrał, 2 zremisował, a 4 przegrał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wydaje mi się, że jeśli Mamed faktycznie samodzielnie miałby decydować czy przyjąć ofertę z UFC to już by tam występował. Niestety związany kontraktami z agentami/promotorami nie może wyrażać swojego zdania. Po prostu nie wierzę, że taki klasowy, ambitny sportowiec jak on odrzuciłby ofertę walk z najlepszymi na najlepszych zawodach na świecie. To tak jakby sportowiec stwierdził, że nie pojedzie na Olimpiadę bo mu za to nie zapłacą. Szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Edward
  • Edward
  • 01.06.2012 15:21

Mamed Chalidow pokazuje wszystkim ,że jest bardzo dobrym sportowcem i potrafi rowniez walczyć4790 twardo o swoje wynagrodzenie .Brawo .Tak trzymaj i tak jak w sporcie jesteś super , to niech cie finansowo wynagradzają rowniez sowicie .Dla bardzo dobrego zawodnika muszą być bardzo dobre wynagrodzenia .To wszystko w tym temacie.
Mamed Chalidow jest chlubą Czeczenów , Polaków i wszystkich tych , którzy go cenią za wyniki w sporcie i za swoją postawę jako zwyczajnego , normalnie zachowującego się , po prostu naszego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.