Facebook Google+ Twitter

Challenger ATP Wrocław Open: Przyznano kolejną dziką kartę i zaprezentowano nagrodę

Trzecia dzika karta powędrowała do Andrzeja Kapasia. Dwie pierwsze otrzymali Kamil Majchrzak i Hubert Hurkaczow. Wielki tenis we Wrocławiu rozpocznie się 16 lutego.

 / Fot. Wrocław Open/AIPKto otrzyma czwartą i ostatnią dziką kartę dowiemy się już wkrótce. Jak podkreśla dyrektor turnieju Paweł Jaroch: "Mamy już wytypowanych kilka nazwisk i w najbliższych czasie poinformujemy, kto to będzie".

W turnieju głównym poza zgłoszonymi graczami i dzikimi kartami wezmą udział zwycięzcy kwalifikacji, które rozegrane zostaną 14 i 15 lutego.

Niestety, na wrocławskim korcie nie zobaczymy Jerzego Janowicza, który osiągnął we Wrocławiu swój pierwszy mały sukces. "Janowicz przyznał, że ma duży sentyment do turnieju w stolicy Dolnego Śląska i bardzo chciał do nas przyjechać, lecz niestety regulamin ATP nie zezwala na rezygnację z silniejszego turnieju, na rzecz nieco niższego rangą challengera. Jurek już wcześniej był zgłoszony do zawodów ATP w Marsylii, co zamknęło mu drogę do Wrocław Open - podkreślił Jaroch.

Zobacz także: Fed Cup. Biało - czerwone dowiedziały się z kim zagrają w kwietniu

Nagrodą dla zwycięzcy turnieju będzie wykonany z brązu krasnal tenisista, zaprojektowany przez absolwentkę wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych - Beatę Zwolańską-Hołod.

Wstęp na cały turniej w hali Orbita będzie darmowy.

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.