Facebook Google+ Twitter

Chamstwo w TVP

TVN24 w programie Szkło Kontaktowe wyemitowała nagą prawdę jak panowie redaktorzy z TVP Info odnoszą się do społeczeństwa.

Po wielokrotnym ubliżaniu i wyzywaniu różnymi epitetami przedstawiciela Państwowej Komisji
Wyborczej, obrazili również wyborców. Ci Panowie powinni zostać natychmiast usunięci z TV gdyż przynoszą tylko wstyd i brak szacunku do innych. Ciekawe czy będą mieli tyle cywilnej odwagi żeby stanąć przed kamerami i przeprosić?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 22.06.2009 15:17

Nie ma dymu bez ognia. Tak samo jak błedów nie popełnia ten, który nic nie robi. Pokazali swoje prawdziwe oblicze redaktorzy i splendoru raczej im to nie przysporzyło. TVP istniała i istnieć będzie nadal, bez względu na to czy obrażąją nas, czy nie. Może konkurencyja TV miała w tym jakiś swój interes, żeby osmieszyć ich, możemy tylko snuć domysły. Osobiście jak nie lubię jakiegoś upolitycznionego, czy nie umiejącego zachować bezstronność dziennikarza, to przełączam kanał i pozamiatane....

Komentarz został ukrytyrozwiń

cóż tu dodać cóż ująć wszędzie są pozakulisowe rozmowy i tak było jest i będzie , błąd popełniło TVP Info i wpadka wyszła na jaw co jest na rynku medialnym takim samym newsem jak każdy inny , to że to pokazano to nie wina TVN24 , pokazano to również w innych mediach i bardzo dobrze , a co do wypowiedzi pozakulisowych każdy ma do nich prawo i może robić i mówić co chce co też powiedzieli zgromadzeni dziennikarze i dobrze nikt im za to głowy nie urwie takie ich zbójeckie prawo - mieli pecha że ktoś czegoś nie dopilnował i wyemitował materiał - nie ich wina wina operatora - i nie muszą za nic przepraszać - przeprosić ich powinno TVP Info za pokazanie ich prywatnych rozmów do obiegu publicznego

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 17:17

A czy nie w TVNie Kamil Durczok coś wspominał o brudnym stole ? Tomasz Lis o wyrzuceniu planszy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachowanie "państwa redaktorstwa" to dno i metr mułu. Szkoda gadać. Brawo dla Szkła Kontaktowego i TVN 24, że takie prostactwo pokazuje i ośmiesza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdzisławie, znasz tych ludzi ze ich tak oceniasz? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 16:45

Zgadzam się w 100 %.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie - sądze, że jest to jedna z wielu wpadek technicznych telewizji. Pozakadrowe rzucanie mięsem, czy epitetami zdarza sie chyba cześciej, niz sobie to wyobrażamy.
Ten pan zachowywał sie prawdopodobnie tak, jak ma w zwyczaju, ale tym razem poszło w eter i strasznie sie oburzamy tym, co dla uszu słuchacza nie było przeznaczone. Słuchacze zostali solennie przeproszeni, było jakies oświadczenie itp. Nie śledzę, bo zwyczajnie szkoda czasu.
Pierwszą, jaką pamiętam wpadką, był występ pijaniutkiego "misia z okienka", który - sądząc, iz mikrofony sa wyłączone - pożegnał dzieci knajackim, nie nadajacym sie do powtórzenia zwrotem. To był jego ostatni występ dla dzieci.
I tak - aż do nastepnej wpadki albo...dowcipu/zemsty kamerzysty, dźwiękowca czy innego pracownika majacego wpływ na emisję programu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo prosze, polecam się na przyszłość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Rafał za szybką reakcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.06.2009 16:13

Przeprosiny już były na drugi dzień, wystarczy poszukać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.