Facebook Google+ Twitter

"Changing" - nowa płyta Michała Rudasia

Wokalista, Michał Rudaś, wraca z nową energią. Wydaje drugą w swojej karierze płytę. Premiera przypada właśnie na wtorek, 26 lutego 2013, krążek nosi tytuł "Changing".

Pierwszy krążek Michała Rudasia nosi tytuł "Shuruvath", a swoją premierę miał w 2009r. Debiutancka płyta była głęboko inspirowana muzyką indyjską, której pasjonatem i fanem jest sam Michał. Na swojej drugiej płycie pt. "Changing" artysta pozostaje wierny ulubionym, indyjskim klimatom. Śmiało eksperymentuje, prezentując gatunki muzyczne w ciekawych, często bardzo zaskakujących połączeniach. Na płycie można natknąć się m.in na soul, pop, a nawet, co jest bardzo interesujące, taneczny rytm flamenco. Wszystko jest uzupełnione subtelną elektroniką w chilloutowym brzmieniu. Przekaz charakteryzuje się głębią oraz uniwersalnością treści. Płyta skłania do refleksji i pozytywnego myślenia oraz przynosi ukojenie. Premiera fizyczna oraz elektroniczna: 26 lutego 2013. Wydawcą jest Atma Music, a dystrybucją zajmuje się Emi Music Poland.

Michał Rudaś, wokalista, Jego druga płyta ma premierę właśnie 26 lutego. / Fot. Renata Szczepanik, projekt graficzny: Prot Haładaj
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Posłuchać warto nawet nowości... pozwala to poznać odmienne gusta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.