Facebook Google+ Twitter

Charakterystyczny detal Twojej łazienki. Konkurs: Urządzone.pl!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-11-09 16:26

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was zestawy akcesoriów łazienkowych, ufundowanych przez firmę Ferro!

Łazienka to nie tylko miejsce porannej toalety, ale również domowe spa, które zapewni Ci relaks w długie, jesienne wieczory. Dlatego warto pomyśleć o drobnych dodatkach, które odmienią oblicze Twojej łazienki i sprawią, że przetrwanie zimy nie będzie tak wielkim wyzwaniem!

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was zestawy akcesoriów łazienkowych, ufundowane przez Ferro Polska!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy przysłać na adres urzadzone@gratka.pl zdjęcie detalu łazienki, który uważany jest za najbardziej charakterystyczny. Do zdjęcia należy dołączyć odpowiedź na pytanie: „Dlaczego dany detal uważasz za najbardziej charakterystyczny?”. Odpowiedź konkursowa powinna mieć nie więcej niż 50 wyrazów.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 5.11.2012 r. od godziny 09.00 do 18.11.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 22.10.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.

Regulamin konkursu znajduje się tu

I MIEJSCE
Veneto VerdeLine Bateria umywalkowa stojąca + Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny

II MIEJSCE
Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny + Zestaw akcesoriów bambusowych: Dozownik na mydło + Kubek na szczoteczki, + Lusterko

III MIEJSCE
Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny

WYRÓŻNIENIA
2 x Zestawy akcesoriów bambusowych: Dozownik na mydło + Kubek na szczoteczki + Lusterko

Opis nagród:

AKCESORIA BAMBUSOWE

Modne i praktyczne!


Drewno, z którego wykonane są akcesoria jest trwałe, odporne na wilgoć i dlatego świetnie sprawdza się w łazience. Kolekcja powstała z ciekawego połączenia bambusa z elementami metalowymi, urzeka prostotą formy i ciepłą kolorystyką. Dozownik na mydło, eleganckie lusterko, kubki i inne elementy z bambusowej kolekcji będą znakomitymi dodatkami, które ożywią naszą łazienkę lub doskonałym pomysłem na niebanalny prezent.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.