Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2269 miejsce

Charles Manson ożeni się z 26-latką. Ślub odbędzie się w grudniu

Odsiadujący karę dożywotniego pozbawienia wolności Charles Manson otrzymał zgodę na zawarcie małżeństwa. Przyszła żona 80-letniego przestępcy ma 26 lat.

 / Fot. By California Department of Corrections and Rehabilitation [Public domain], via Wikimedia CommonsWładze zakładu karnego Corcoran w Kalifornii potwierdziły, że Charles Manson otrzymał zgodę na ślub i ma 3 miesiące na zawarcie związku. 26-letnia narzeczona zabójcy, Afton Elaine Burton, zapowiedziała, że ceremonia odbędzie się w grudniu - podaje Polska Agencja Prasowa. Afton Elaine Burton miała 17 lat, gdy nawiązała kontakt z Mansonem. Od 7 lat odwiedza go regularnie w więzieniu.

Charles Manson stał na czele sekty "Rodzina". Była ona odpowiedzialna za mord, do którego doszło w sierpniu 1969 r. w Beverly Hills. Zginęła wówczas żona Romana Polańskiego, Sharon Tate, która znajdowała się w ósmym miesiącu ciąży oraz cztery inne osoby. Manson twierdził, że do zbrodni zainspirowali go Beatlesi.

Manson odsiaduje karę dożywotniego pozbawienia wolności. Początkowo skazany został na karę śmierci, ale w 1972 r. po zniesieniu jej przez stan Kalifornia jego wyrok zamieniono na dożywocie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.