Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21935 miejsce

Charytatywnie: Teatr ROMA i artyści dla Włodzimierza Kowalczyka

W dniu 9 listopada 2015 w TM ROMA odbędzie się specjalny koncert artystów wymienionego Teatru, a wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na pomoc i leczenie wspaniałego człowieka i kolegi wokalistów, muzyków, tancerzy – W. Kowalczyka.

Włodek Kowalczyk jest wybitnym producentem, realizatorem i reżyserem dźwięku. Jemu właśnie zawdzięczamy doskonałe brzmienie, które wypełnia Teatr podczas każdego spektaklu czy koncertu. Informacja o nagłej chorobie Włodka była dla nas wielkim ciosem. Wszyscy go uwielbiamy, trzymamy za niego gorąco kciuki i wierzymy, że z naszą i Państwa pomocą szybko stanie na nogi. Pomysł koncertu charytatywnego zrodził się bardzo szybko, a jeszcze szybciej powstała lista z artystami, którzy zgłosili chęć udziału w wydarzeniu. Wszystko z czystej sympatii, szacunku i pełnego uznania dla prawdziwego mistrza - Włodka Kowalczyka. Nie pozostaje mi nic innego, jak gorąco zaprosić Państwa na świetny koncert“ - Wojciech Kępczyński, Dyrektor Teatru Muzycznego ROMA.
Koncert charytatywny odbędzie się 9 listopada w TM ROMA w Warszawie. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Tego wieczoru Artyści „ROMY“ zaprezentują się w innej odsłonie, niż zwykle. Usłyszeć będzie można utwory ze światowych list przebojów, a będą to piosenki takich woalistów jak: Madonna, Beyoncé, czy Eton John. Usłyszymy także utwory z repertuaru Ewy Bem.
Aneta Figiel, jedna z artystek koncertu dla Włodzimierza Kowaczyka, w obiektywie Anity Bardzkiej. / Fot. Fot. Anita Bardzka Fotografia
Na scenie tego wieczoru zaprezentują się m.in: Łukasz Zagrobelny, Aneta Figiel, Damian Aleksander, Katarzyna Łaska, Anna Sroka – Hryń, czy Zosia Nowakowska.
W koncercie udział weźmie również Łukasz Zagrobelny. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.