Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14335 miejsce

Charytatywność inaczej, czyli modne spojrzenie na pomoc psiakom

Dobro powraca. Między innymi dzięki takiemu przekonaniu różnego rodzaju akcje charytatywne znajdują swoich zwolenników. Podobnie jest w przypadku Karmimy Psiaki - inicjatywy, która od kilku miesięcy gości w sercach ponad 100 tys. osób.

Anna Knaź w koszulce akcji / Fot. Anna Knaź http://anka91.pinger.pl/m/12380543/a-psy-karmie-takPodstawowym celem, realizowanym na stronie akcji, jest zebranie karmy – każde 3 osoby, które dołączą do inicjatywy i wirtualnie „nakarmią” psiaka, to kolejny realny posiłek przekazany schronisku w Zabrzu. Jednak karma to nie wszystko. Bo „pieskie życie” to przede wszystkim dom, za którym się tęskni, właściciel, którego nie ma i spacery, których zawsze jest za mało...

Dlatego Karmimy Psiaki to także sposób na znalezienie nowych domów dla zwierzaków, popieranie innych akcji, pomoc w odnalezieniu zagubionych czworonogów i dyskusje o odpowiedzialności za psich przyjaciół. Aby osiągnąć ten cel, organizatorzy starają się dotrzeć do internautów także w nietypowy sposób.

Jednym z nich jest trwająca od jakiegoś czasu akcja „A psiaki karmię tak”, w której udział wzięły popularne blogerki, piszące o modzie. Każda z nich otrzymała koszulkę z logo akcji i przygotowała stylizację, która następnie pojawiła się na blogu. Pozytywny odbiór, z jakim wśród czytelniczek blogów spotkały się zamieszczone tam zdjęcia, przełożył się na kolejne wpisy, dziesiątki zapytań o możliwość dołączenia do inicjatywy i konkursy z nagrodami.

W inicjatywę włączyła się także Anna Knaź, młoda projektantka i stylistka, która poza przygotowaniem stylizacji i zorganizowaniem konkursu na swoim blogu, przygotuje specjalną kolekcję koszulek akcji, które następnie zostaną wystawione na licytację.

Jak pokazują przykłady z codziennego życia, aby zostać zauważonym trzeba się naprawdę dobrze postarać. Tym bardziej, jeśli od tych starań zależy dobro naszych czworonożnych przyjaciół. Od tej pory hasło „moda na charytatywność” może nabrać nowego znaczenia :)

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.