Facebook Google+ Twitter

Charytatywny "Bal u Przyjaciół" w kubańskich rytmach

Już 25 lutego Hotelem DoubleTree by Hilton zawładną latynoskie rytmy i gorąca, karnawałowa atmosfera. Łódzkie Stowarzyszenie Przyjaciele Świata hucznie rozpoczyna kolejny rok charytatywnej działalności i nie zwalnia tempa.

logo Stowarzyszenia Przyjaciele Świata / Fot. mat. prasoweNoworoczny plan Stowarzyszenia "Przyjaciele Świata" jest niezmienny: nadal pomagać potrzebującym. O wyjątkowości spotkań organizowanych przez "Przyjaciół Świata" świadczą dotychczasowe efekty. Stowarzyszenie organizuje między innymi cykliczne kolacje charytatywne "Przyjaciele Gotują", z których dochód przekazywany jest na wsparcie placówek medycznych. Wieczory kulinarne cieszą się niesłabnącą popularnością, a każda edycja przyciąga coraz większe grono sympatyków. W tym roku odbędzie się jubileuszowa - dziesiąta edycja tego wydarzenia, do której już teraz przygotowują się Przyjaciele, realizując „po drodze” kolejne szczytne cele.

Kolejną okazją do włączenia się w ich działania i spędzenia czasu w przyjacielskim gronie, będzie ostatnia sobota karnawału. Członkinie Stowarzyszenia po raz drugi zapraszają na "Bal u Przyjaciół", któremu, podobnie jak poprzednim wydarzeniom, przyświeca szlachetna idea.
 / Fot. mat. prasowe
Osoby, które zdecydują się wesprzeć inicjatywę mogą liczyć na gorące „dziękuję” wypowiedziane nietypowo, bo za sprawą radosnych i energetycznych rytmów. Dla uczestników II edycji tanecznej imprezy charytatywnej "Bal u Przyjaciół" wystąpią Jose Torres i Havana Dreams – pierwszy na polskiej scenie muzycznej zespół, znany zarówno z tradycyjnej muzyki kubańskiej, jak i nowego stylu młodego pokolenia - Timbie.

Organizatorki balu i tym razem zadbały o oprawę wydarzenia. W programie znalazła się serwowana kolacja, przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji Four Colors, Hotelu DoubleTree by Hilton – Rafała Zagajewskiego, a karnawałową zabawę uświetnią animatorzy taneczni i kubański DJ. Na gości czeka również specjalna niespodzianka od samego … Kamila Stocha!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.