Facebook Google+ Twitter

Charytatywny bal walentynkowy

Jeśli nie macie pomysłu, gdzie spędzić wieczór walentynkowy, zapraszamy do Zabrza. Wykupując zaproszenie dołączasz do Ambasadorów Wielkich Serc, gdyż bal ma charakter charytatywny.

Bal Charytatywny na rzecz Oddziału Gastroenterologii i Hepatologii Dzieci Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Zabrzu

Celem akcji jest pozyskanie środków finansowych i pomocy rzeczowej na najpilniejsze potrzeby tego oddziału, ze szczególnym uwzględnieniem modernizacji gabinetu zabiegowego, zakup pościeli, zabawek dla dzieci i foteli dla każdej mamy czuwającej nocą przy dziecku w szpitalu oraz inne wskazane przez oddział potrzeby. Mamy nadzieję, że włączą się Państwo w ten projekt, ofiarując pomoc i wsparcie. Akcję zapoczątkowali rodzice małych pacjentów - podopiecznych szpitala, zaniepokojeni złymi warunkami technicznymi, jakie panują na oddziale. Zachwyceni opieką i zaangażowaniem personelu medycznego, który mimo fatalnych warunków stara się nieść opiekę dzieciom, postanowiliśmy coś dla szpitala zrobić. Akcja jest organizowana i pilotowana przez firmę MM Produkcja Telewizyjno Filmowa Marii Miszczak - Warszawa, przy wsparciu Jolanty Budniak dziennikarki i pod patronatem medialnym TV Silesia.


Karolina Rybicka Zaproszenie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Eliza
  • Eliza
  • 12.02.2011 18:32

Super sprawa, powinniśmy poprzeć incjatywę poprze wykupienie zaproszeń...Jestem za

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.