Facebook Google+ Twitter

Charytatywny koncert we wrocławskim No Name

W środę 9 stycznia we wrocławskim klubie No Name odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Przemka Lubowieckiego, który uległ wypadkowi samochodowemu.

Przemek, student trzeciego roku Politechniki Wrocławskiej, odniósł w wypadku samochodowym ciężkie obrażenia. Aby zdobyć pieniądze na kosztowną rehabilitację, jego przyjaciele postanowili zorganizować koncert charytatywny. Odbędzie się on 9 stycznia o godzinie 20 w klubie No Name. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Rabastabarbar.

Koncert zespołu Rabastabarbar w klubie Madness / Fot. Marta ŁopuchZespół ten został założony pod koniec 2004 roku przez dwóch licealistów - grającego na gitarze Andrzeja Pluty-Łobacza i basistę Marka Grzycha. Obecnie skład kapeli uzupełniają: wokalista Krzysztof Madej, drugi gitarzysta Bartek Kozera, perkusista Tomasz Potoczny oraz grający na trąbce Marcin Stankowski. Rabastabarbar pochwalić się może wygranymi na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Licealisty WYBRYK 2005, Wirtualnym Festiwalu Nowej Muzyki w 2006 roku, regionalnym konkursie festiwalu FAMA 2007 oraz Festiwalu Form Muzycznych w 2007 roku. Obecnie jest w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty. Muzykę zespołu można określić jako połączenie reggae i rocka.

Na środowym koncercie jako support wystąpi zespół AudioSugestia, grający alternatywnego rocka. W programie imprezy przewidziane są również konkursy z nagrodami (bilety do kina i bony do zrealizowania w barze). Wstęp na imprezę kosztować będzie 10 zł, za okazaniem legitymacji studenckiej – 8 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.