Facebook Google+ Twitter

Charytatywny Maraton Zumby dla Ani w Kargowej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-03-16 13:18

Dnia 14 kwietnia 2013 odbędzie się w Kargowej 3-godzinny polsko-niemiecki charytatywny maraton zumby dla Anny Mania. Ania od 15 lat choruje na ziarnicę złośliwą.

Dnia 14 kwietnia 2013 odbędzie się w Kargowej 3-godzinny polsko-niemiecki charytatywny maraton zumby dla Anny Mania. Ania od 15 lat choruje na ziarnicę złośliwą.W planach jest przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego, zanim jednak do tego dojdzie Anna powinna przejść terapię lekiem Adcetris.
Niestety mimo naszych wspólnych działań, nasza petycja w sprawie refundacji leku nie przyniosła pożądanych skutków i lek w dalszym ciągu pozostaje nierefundowany. Koszt jednego wlewu przekracza kwotę 40 000zł, planowanych jest 5-6 podań.
Mimo zaangażowania rodziny i bliskich to suma nieosiągalna. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce pieniędzy na ten cel. Każda nawet najmniejsza kwota może Ani pomóc przybliżyć się do upragnionego powrotu do zdrowia.
Maraton dla Ani poprowadzą Ewelina i Jens-Uwe Hildebrandt. Impreza rozpocznie się o 15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kargowej. Jeśli chcecie pomóc, dołączcie się do maratonu!
(Ewelina Piątyszek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.