Facebook Google+ Twitter

Charytatywny Uśmiech od Bartka

"Uśmiech od Bartka" to koncert charytatywny, który odbędzie się 7 stycznia 2010 roku w Warszawie, w klubie Proxima. Patronem imprezy jest Ambasada Szwecji.

Na koncercie zagrają min. reprezentaci warszawskiej sceny hip-hopowej Hemp Gru Fu oraz Fundacja #1. Oprócz nich na scenie zobaczymy też krakowską Firmę oraz mniej znanych wykonawców w postaci: Pato Pooha, Stora oraz składu Dobry Towar.

Na imprezie wystąpi też grupa taneczna Sonic Dance.

Hemp Gru - grupa muzyczna którą tworzy dwóch raperów, Wilku (znany z występów w Molesta Ewenement) oraz Bilon. Zespół powstał w 2003 roku w Warszawie. Muzycy nagrali do tej pory dwa albumy: "Klucz" oraz "Droga".

Fu czyli, Łukasz Gaweł, warszawski raper, członek grup ZIP Skład, Ko1Fu oraz Zipera. W swojej dyskografii ma pięć solowych albumów. Ostatni z nich nosi tytuł " Retrospekcje". W 1999 roku nagrał z ZIP Składem album pt. "Chleb powszedni", a z Ziperą "ONFR" oraz "Drugą stronę medalu". Ma na koncie także współpracę z członkiem grupy WNB Olsenem, w efekcie czego powstał ich materiał pod tytułem "Kameleon".

Fundacja #1 powstała z inicjatywy kilku warszawskich raperów: Felipe, Mierona, Jędkera, Warda, Skutera, Rozala i Jaźwy.Jest częścią ZIP Składu. Po wielu latach działalności grupa nagrała swój debiutancki album "Poste restante", który został wydany 24 kwietnia 2009 przez wytwórnię Prosto.

Początek imprezy godzina o godzinie 21.30. Cena biletu to 15 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.