Facebook Google+ Twitter

Chatelet i przyjaciele powodzianom

17 czerwca 2010 r. tj. czwartek wspaniali krakowscy artyści wystąpią w Krakowie, a dochód z koncertu w całości zostanie przekazany na rzecz zniszczonego przez powódź Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących.

Formacja Chatelet i przyjaciele powodzianom - taką nazwę nosi koncert charytatywny, jaki będzie miał miejsce w Jazz clubie DRUKARNIA (Kraków, Al. Nadwiślańska 1) 17 czerwca o godz. 20.30.  / Fot. Plakat promujący koncert charytatywnyWystąpią:

- Formacja Chatelet
- Grupa Rafała Kmity
- Robert Kasprzycki
- Michał Zabłocki
- Zgas
- Basia Stępniak-Wilk
- Tomek Mars
- Marta Honzatko
- Misjonarze Rytmu
oraz Podopieczni Ośrodka

Wstęp wolny

W trakcie tegorocznej powodzi Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie poniósł ogromne straty. Zalanych zostało 19 sal lekcyjnych, które obecnie wymagają poważnego remontu, utracono podręczniki, pomoce dydaktyczne, sprzęt. Straty oszacowano na ok. 1,8 mln złotych. Dyrekcja, uczniowie i pracownicy Ośrodka zwracają się do ludzi dobrej woli o wsparcie.

Krakowski Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących stanowi ważne centrum edukacji, doradztwa i rehabilitacji dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku w bardzo szerokim przedziale wiekowym – począwszy od dzieci bardzo małych (niemowląt, dzieci przedszkolnych), które obejmuje pełną opieką zespół wczesnego wspomagania rozwoju, aż do młodzieży szkolnej oraz policealnej.

Wszystkie osoby chcące wspomóc ludzi którzy ucierpieli podczas majowej powodzi zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie oraz wsparcie finansowe. Podzielmy się z najbardziej potrzebującymi, okażmy swoje wspaniałe serce pomagając tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.