Facebook Google+ Twitter

Chavez: Stany Zjednoczone wywołują raka u rządzących Ameryką Łacińską

Hugo Chavez, który jest prezydentem Wenezueli wnioskuje, że za chorobami nowotworowymi wykrytymi ostatnio u czołowych polityków z Ameryki Łacińskiej stoi rząd USA.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Hugo_Chavez_in_Guatemala.jpg&filetimestamp=20080304184018 / Fot. fot.pl.wikipedia.orgChavez sugeruje, że to Waszyngton jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Stany Zjednoczone mogłyby wywoływać choroby nowotworowe przy pomocy szerzej nieznanych, najnowszych technologii medycznych.

Taki niezwykły komentarz prezydent Wenezueli wygłosił po tym, jak niedawno nowotwór zdiagnozowano u prezydent Argentyny Cristiny Fernandez de Kirchner. Jego zdaniem jest to bardzo dziwne zjawisko, które trudno wytłumaczyć, występujące niezwykle często wśród polityków Ameryki Łacińskiej.

W ostatnim czasie na raka leczyli się także prezydent Brazylii Dilma Rousseff, a także jej poprzednik Lula da Silva. Na tej nieszczęsnej liście jest również prezydent Paragwaju Fernando Lugo.

Hugo Chavez zasugerował, w przemowie do swoich żołnierzy, że nie są to żadne oskarżenia bezpośrednie lecz tylko, jak to określił „myślenie na głos”. Prezydent Wenezueli niejednokrotnie już podczas swoich rządów obwiniał rząd w Waszyngtonie o zamiar wyeliminowania go z życia politycznego, a także o wielokrotne próby pozbawienia go życia - podaje TVP Info

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Owszem, wywołują ale nie raka lecz ostre objawy paranoi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
stary
  • stary
  • 30.12.2011 00:52

Rozumie, ze po napisaniu to już nie jest pańskie zdanie. To mi przypomina ogłoszenie z pewnej piekarni; "Chleb pomacany należy do macaty"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.