Facebook Google+ Twitter

Chcą więcej liderów!

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św. pod czujnym okiem Patryka Stępnia przygotowują projekt, w ramach którego chcą nabyć dobre praktyki i umiejętności liderskie, dzięki wymianie z osobami z różnych państw.

 / Fot. MCW ramach wymiany międzynarodowej, uczestnicy projektu chcą zdobyć nowe doświadczenie w kwestiach liderskich: zarządzaniu, nagocjacji czy komunikacji i autopromocji. Grupa projektowa zaplanowała szereg różnych działań, dzięki którym chcą osiągnąć cel - więcej młodych liderów.

“Problem, który projekt ma rozwiązać, to brak młodych liderów w społeczeństwie. Dostrzegamy ten problem, dlatego działamy w kierunku nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu. Wymiana międzynarodowa pozwoli nam na interakcję między uczestnikami z różnych stron świata - przekazanie dobrych praktyk oraz umiejętności z innych kultur.” - mówi Patryk Stępień, koordynator projektu.

Nie jest to pierwszy projekt międzynarodowy, koordynowany przez młodego ostrowczanina - Patryka Stępnia. Na koncie ma mnóstwo wizyt wolontariuszy międzynarodowych, które odbywają się w naszym mieście nieprzerwanie od 2015 roku, a już w maju odbędzie się jego kolejny projekt - zachęcający do wolontariatu, na który zostało przyznane dofinansowanie w wysokości ponad 47 tysięcy złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.