Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26048 miejsce

Chcą wykończyć Rokitę? Były polityk PO ma wielki dług

Jan Maria Rokita przegrał w sądzie proces z Konradem Konratowskim. W ramach zadośćuczynienia były polityk PO musi zapłacić 350 tys. złotych. "W moim wieku to oznacza egzekucję do końca życia"- mówi Rokita.

Według Stanisława Michalkiewicza były szef MSWiA, Janusz Kaczmarek był niespodzianką postkomunistycznego establishmentu. Przypomnijmy Kaczmarek, który zastąpił Ludwika Dorna w rządzie Jarosława Kaczyńskiego składał meldunki Ryszardowi Krauzemu na 40 piętrze hotelu Marriott. W tej całej aferze brał udział ówczesny komendant główny policji, Konrad Konratowski.

To właśnie z nim proces przegrał Jan Rokita. Były polityk PO nazwał go "nikczemnym prokuratorem stanu wojennego" za co został skazany.

Jeszcze do niedawna Rokita był członkiem PO; ale już nim jest. Oficjalny powód wyrzucenia z partii t niepłacenie składek; po cichu jednak się mówi, że Rokita miał wesprzeć Tuska w walce z Gowinem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie miał dobrego ubezpieczenia, jak co niektórzy potrafiący powiedzieć coś bez wcześniejszego przemyślenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co te żale i płacz po .M.Rokicie,obraził człowieka.Przegrał w sądzie,wyrok się uprawomocnił i tyle.Teraz to też inni powinni się zastanowić,że chlapanie jęzorem bez myślenia jednak drogo może kosztować.Tak trzymać.!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.