Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25274 miejsce

Chcą wykończyć Rokitę? Były polityk PO ma wielki dług

Jan Maria Rokita przegrał w sądzie proces z Konradem Konratowskim. W ramach zadośćuczynienia były polityk PO musi zapłacić 350 tys. złotych. "W moim wieku to oznacza egzekucję do końca życia"- mówi Rokita.

Według Stanisława Michalkiewicza były szef MSWiA, Janusz Kaczmarek był niespodzianką postkomunistycznego establishmentu. Przypomnijmy Kaczmarek, który zastąpił Ludwika Dorna w rządzie Jarosława Kaczyńskiego składał meldunki Ryszardowi Krauzemu na 40 piętrze hotelu Marriott. W tej całej aferze brał udział ówczesny komendant główny policji, Konrad Konratowski.

To właśnie z nim proces przegrał Jan Rokita. Były polityk PO nazwał go "nikczemnym prokuratorem stanu wojennego" za co został skazany.

Jeszcze do niedawna Rokita był członkiem PO; ale już nim jest. Oficjalny powód wyrzucenia z partii t niepłacenie składek; po cichu jednak się mówi, że Rokita miał wesprzeć Tuska w walce z Gowinem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie miał dobrego ubezpieczenia, jak co niektórzy potrafiący powiedzieć coś bez wcześniejszego przemyślenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co te żale i płacz po .M.Rokicie,obraził człowieka.Przegrał w sądzie,wyrok się uprawomocnił i tyle.Teraz to też inni powinni się zastanowić,że chlapanie jęzorem bez myślenia jednak drogo może kosztować.Tak trzymać.!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.