Facebook Google+ Twitter

Chcą zmusić lubelski ratusz do odkorkowania skrzyżowania

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-06-04 15:05

- Domagamy się od miasta, żeby w końcu zajęło się problemem zakorkowanego skrzyżowania Głębokiej z Sowińskiego - mówią mieszkańcy LSM i Czubów. Wobec braku działań ze strony magistratu, rozpoczęli akcję agitacyjną i zbierają podpisy pod petycją do władz Lublina.

Żeby dotrzeć do większej liczby mieszkańców, założyli własną stronę internetową pod adresem sowinskiego2012.com.pl. Tam można zapoznać się z ideą akcji, a nawet pobrać listę i samemu zacząć zbierać podpisy.

- Chcemy zwrócić uwagę władzom miasta na nieustający problem komunikacyjny ulicy Józefa Sowińskiego. Odnosimy wrażenie, że tego nie widzą - piszą w ulotkach, które rozdają kilka razy w tygodniu przy sklepie MediaMarkt.

czytaj dalej na naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kazmaz60
  • kazmaz60
  • 29.08.2010 21:10

Taka akcja przydałaby się w wielu miastach nie tylko Lublin Przejechać przez Olsztyn zwłaszcza w godzinach szczytu to strata dla każdego kierowcy czasu nerwów niepotrzebnie spalonej benzyny Ruch skierowano na rondo które i tak było niesprawne Ale nikt się tym nie przejmuje ogólnie brak jest tzw. fali świetlnej w całym mieście

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.