Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2612 miejsce

Chcę zostać prostytutką! Taki wybór deklaruje coraz więcej dziewcząt

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-06 18:52

Od dziecka marzyłam, by zostać prostytutką. Dziś kończę 18 lat i zamierzam spełnić marzenia. Jak więc zostać kurtyzaną? I jakie są wady takiego wyboru?

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Kay Chernush http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ad/9.000919_Pattaya_streetscene5.jpg/800px-9.000919_Pattaya_streetscene5.jpgNazywana jest najstarszym zawodem świata. Niejednokrotnie próbowano z nią walczyć na wszelkie możliwe sposoby, ponosząc porażkę. Jest szczególnie uwłaczająca, zwłaszcza dla młodej kobiety. W najbliższym czasie jednak nie zanosi się na to by przestała zbierać nowe niewinnych ofiary, dla których miała być niejednokrotnie startem do lepszego życia. Taka właśnie jest prostytucja. Dzisiaj już jej ofiarami nie są tylko dziewczyny z biednych domów czy też nizin społecznych, są wśród nich te, które szukają zainteresowania ze strony innych, choć przez chwile chcą poczuć się dla kogoś ważne. Coraz częściej na forach internetowych pojawiają się wpisy tego rodzaju:

Kręci mnie to, nie wiem czemu ale sex z obcymi facetami, za kasę (co jest dodatkowym plusem) mnie bardziej pociąga niż zwykły... I pociąga mnie to, że oni mnie będą przedmiotowo traktować, że będę tylko zabawką... Nie chce siedzieć w tym całe życie, ale chce tego spróbować, zobaczyć jak to jest. Z ciekawości i z jakiejś dziwnej potrzeby takich wrażeń... Nie wiem czy ma na to wpływ rodzina w jakiej się wychowałam i doświadczenia życiowe, ale wiem, że chyba już zdecydowałam na dobre, że spróbuję tej pracy. Chociaż mam pewne obawy, że kiedyś mogę pożałować... No ale wszystko niesie jakieś ryzyko.

W ubiegłym tygodniu był fajny temat biednej dziewczyny, która została prostytutką i teraz jest szczęśliwa. Jak mam to zrobić, aby też zostać prostytutką? By wreszcie nie brakowało mi do pierwszego!


Witam. Mam dość nietypowe pytanie. Od dziecka marzyłam, by zostać prostytutką, dziś kończę 18 lat i zamierzam spełnić marzenia. Jak więc zostać prostytutką? Wie ktoś? Ale nie chodzi mi tanią dziwkę oddającą się w przydrożnym lesie, ale o taka elegancką prostytutkę oddającą się bogatym ludziom.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

WeronikaBezpalko
  • WeronikaBezpalko
  • 30.04.2012 18:22

ja mam 12 i też chce być prostytutka co mi na to poradzocie i co mam zrobic z kim pogadac zeby nią zostać

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwona jonczyk
  • Iwona jonczyk
  • 25.04.2012 12:13

ja tez chc byc prostytutka moj chlopak mnie nie dogadza i jest mi malo seksc jak chcecie to piszczie na gg40282061

Komentarz został ukrytyrozwiń
patryk
  • patryk
  • 11.04.2012 20:10

ja mam 414 lat jestem chłopakiem i chcetnie która s przelece piszcie na gg 32701083 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
kjbojopi
  • kjbojopi
  • 05.02.2012 14:30

www sexbook com pl - darmowe ogłoszenia towarzyskie

Komentarz został ukrytyrozwiń
kasam 445
  • kasam 445
  • 29.11.2011 14:28

no więc ja też mam 12 lat
i też chce być prostyutką...
spełnie swe marzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
$ON$
  • $ON$
  • 09.11.2011 00:33

,, Jak dziewczyna jest ładna i w ogóle atrakcyjna to musi swoje atuty wykorzystywać`` (GALERIANKI)

kobiety sa glupie chca sprzedawac swoje cialo po to zeby zarobic na nowe ciuchy lub inne swoje zapotrzebowania

NIE MYSLA o przyszlosci chca zaspokoic swoje potrzeby!

ale co MNIE NAJBARDZIEJ WK**WIA to jak zrobi sobie niechcący dziecko to jak to dziecko bedzie sie czuc jak dorosnie wiedzac, ze ma matke dziwke, wiedzac ze byl nieplanowanym dzieckiem i nawet nie znajac swojego ojca a mozliwe tez, ze matki bo raczej w takiej sytuacji nie planowanej odda do domu dziecka lub tez moze sobie zrobic abocje co jest ludzka glupota...

a jesli ktoras chce zostac szmata to niech jedzie do Holandii tam gdzie prostytucja jest legalna.

za bledy przepraszam, ale ortografia nie jest moja najmocniejsza strona

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan Garbacz
  • jan Garbacz
  • 01.09.2011 23:24

Prostytutka mówi chcesz żebym się nie puszczała daj mi pieniądze. Odpowiadam jej dałbym ci tyle ile chcesz lecz to jest bez sensu bo to niema perspektywy żeby ciebie z tego wyciągnąć . żądania coraz wyższych kwot, mówienie że to mi odpracuje. Nie chcę od ciebie kupować czasu , nie chcę być klientem , nie chcę żebyś się puszczała bo mnie to upokarza- chcę żebyś żyła przykładnie i normalnie .Staram się jak tylko mogę żeby jakoś cię zdobyć bo skrycie kocham cię nad życie - chwilami z wzajemnością i nie chcę innej dziewczyny bo bez ciebie nie potrafię żyć. Ale Ty boisz się mi zaufać i wyjść za mnie bo ci to proponowałem. Ty mówisz tylko o pieniądzach-dla ciebie 100 zł to tak jak dla mnie 10 zł.Masz duże koszty utrzymania. Czy taka znajomość ma wogóle sens - odpowiedzcie