Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6448 miejsce

Chcesz napisać do radnego? Wiadomość odbierze ktoś inny!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-01-26 07:43

Rafał Rudnicki (PiS), radny rady miejskiej Białegostoku, chce aby wyborcy docierali do niego także za pośrednictwem internetu. Wszelkie próby skontaktowania się z politykiem za pomocą wyeksponowanego na jego stronie numeru Gadu-Gadu zakończą się fiaskiem... bo w rzeczywistości numer należy do kogoś innego!

Samorządowiec na swojej oficjalnej stronie internetowej www.rafalrudnicki.pl podaje numer Gadu-Gadu za pomocą, którego możemy się z nim skontaktować. Na witrynie możemy znaleźć też informacje, że radny pod tym numerem dyżuruje w każdy wtorek od 9-10. Nasze wiadomości przeczyta jednak zamiast Rafała Rudnickiego... kilkulatek! Jak ustalił serwis naszemiasto.pl, rzeczywistym właścicielem, podanego na stronie numeru Gadu-Gadu, jest Maciek z małej wsi pod Kielcami.

Strona Rafała Rudnickiego zachęca do kontaktu. Jednak za pomocą Gadu-Gadu jest to niemożliwe. / Fot. Kamil GopaniukDo tej sytuacji doszło dlatego, że radny Rafał Rudnicki umieścił swój numer Gadu-Gadu na stronie dosyć dawno. Jednak nie korzystał z niego przez co numer z komunikatora przepadł na rzecz kolejnej osoby. Na rzecz Maćka właśnie.

Nasze szanse na internetowy kontakt z radnym nie są jednak małe. Możemy się z nim skontaktować za pomocą e-maila.

http://bialystok.naszemiasto.pl/wydarzenia/952057.html.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.