Facebook Google+ Twitter

Chcesz prowadzić serwis swego miasta w NaszeMiasto.pl? Trwa rekrutacja

Było LSD, czyli letnia szkoła dziennikarstwa. Były praktyki w redakcjach regionalnych gazet. Teraz mamy kolejną ofertę dla Autorów Wiadomości24.pl. Tych, którzy chcą pracować przy tworzeniu lokalnych serwisów internetowych NaszeMiasto.pl. Za pieniądze.

Materiał na czołówce to tekst Mateusza Urbaniaka. / Fot. NaszeMiasto.plZaczynamy rekrutację. Poszukujemy zwłaszcza osób, które mieszkają w Opolu, Elblągu, Ełku, Giżycku i Olsztynie. Szczegóły znajdziecie w tym materiale.

Warto spróbować. To oferta dla tych, którzy dążą do zawodowego dziennikarstwa. I
zamierzają iść w ślady kilkunastu co najmniej Autorów, startujących z W24, a obecnie zatrudnionych w redakcjach internetowych, prasowych i telewizyjnych. Agatę Ślusarczyk, autorkę tekstu o rekrutacji wielu Autorów powinno pamiętać. Przed czterema laty Agata wchodziła w skład pierwszej ekipy redakcji W24.

 / Fot. NaszeMiasto.plDla dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl, mieszkających poza miastami z wymienionej powyżej listy, mam propozycję - też możecie pisać w NaszeMiasto.pl. Zarejestrujcie się w serwisie NaszeMiasto.pl i prosto z profilu, bądź korzystając z zamieszczonego na stronach NM niebieskiego buttona, przesyłajcie informacyjne teksty lub zdjęcia. Trafią one do redakcji W24, a za naszym pośrednictwem - na stronę Waszego miasta.

Im ciekawsze będą to materiały, tym szybciej uzyskacie uprawnienia do samodzielnego poruszania się po miejskim serwisie. I będziecie nim mogli zarządzać. Tak jak robi to już Piotr Panfil, znany pewnie wszystkim członkom naszej społeczności, tworzący obecnie w NaszeMiasto.pl serwis dla swego Kutna.

Jak widzę, obserwując nadchodzące do NM teksty, pomysł nie jest zły. Zachęcam do współpracy z serwisem NaszeMiasto.pl. Mamy szansę zbudować rozległą sieć miejskich serwisów. Tam Wasze teksty będą eksponowane w jeszcze większym stopniu niż w W24, gdzie zawartość pierwszej strony zmienia się niemal co kilkadziesiąt minut.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (57):

Sortuj komentarze:

;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile się zarabia? O to trzeba spytać tych, którzy już pracują. Może powiedzą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarzy cała masa, ale tylko kilka na temat... Nikt nie zapytał o to, jak wyglądałaby kwestia wynagrodzenia za pracę w NM, a to chyba najbardziej istotne... Zatem ja o to pytam... ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

aaaa Sopot:(:(:( dalej nic :(:(:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie ma Łodzi, bo w tym mieście najlepiej sprawdziłby się Daniel Siwak ( link ), który w sposób ciągły opisuje ważne łódzkie wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że Kalisza nie ma ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łee w Łodzi jak zwykle nic :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdaleno, proszę się więc rozejrzeć. Praktyki w link dają dobrą okazję by zobaczyć jak wiele nowych osób pracuje przy sąsiednich komputerach. W PT i W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale na rekrutację na Warszawę albo na Domaniewską to ja szansy nie widzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.