Facebook Google+ Twitter

Chcesz prowadzić serwis swego miasta w NaszeMiasto.pl? Trwa rekrutacja

Było LSD, czyli letnia szkoła dziennikarstwa. Były praktyki w redakcjach regionalnych gazet. Teraz mamy kolejną ofertę dla Autorów Wiadomości24.pl. Tych, którzy chcą pracować przy tworzeniu lokalnych serwisów internetowych NaszeMiasto.pl. Za pieniądze.

Materiał na czołówce to tekst Mateusza Urbaniaka. / Fot. NaszeMiasto.plZaczynamy rekrutację. Poszukujemy zwłaszcza osób, które mieszkają w Opolu, Elblągu, Ełku, Giżycku i Olsztynie. Szczegóły znajdziecie w tym materiale.

Warto spróbować. To oferta dla tych, którzy dążą do zawodowego dziennikarstwa. I
zamierzają iść w ślady kilkunastu co najmniej Autorów, startujących z W24, a obecnie zatrudnionych w redakcjach internetowych, prasowych i telewizyjnych. Agatę Ślusarczyk, autorkę tekstu o rekrutacji wielu Autorów powinno pamiętać. Przed czterema laty Agata wchodziła w skład pierwszej ekipy redakcji W24.

 / Fot. NaszeMiasto.plDla dziennikarzy obywatelskich Wiadomości24.pl, mieszkających poza miastami z wymienionej powyżej listy, mam propozycję - też możecie pisać w NaszeMiasto.pl. Zarejestrujcie się w serwisie NaszeMiasto.pl i prosto z profilu, bądź korzystając z zamieszczonego na stronach NM niebieskiego buttona, przesyłajcie informacyjne teksty lub zdjęcia. Trafią one do redakcji W24, a za naszym pośrednictwem - na stronę Waszego miasta.

Im ciekawsze będą to materiały, tym szybciej uzyskacie uprawnienia do samodzielnego poruszania się po miejskim serwisie. I będziecie nim mogli zarządzać. Tak jak robi to już Piotr Panfil, znany pewnie wszystkim członkom naszej społeczności, tworzący obecnie w NaszeMiasto.pl serwis dla swego Kutna.

Jak widzę, obserwując nadchodzące do NM teksty, pomysł nie jest zły. Zachęcam do współpracy z serwisem NaszeMiasto.pl. Mamy szansę zbudować rozległą sieć miejskich serwisów. Tam Wasze teksty będą eksponowane w jeszcze większym stopniu niż w W24, gdzie zawartość pierwszej strony zmienia się niemal co kilkadziesiąt minut.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (58):

Sortuj komentarze:

;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile się zarabia? O to trzeba spytać tych, którzy już pracują. Może powiedzą :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarzy cała masa, ale tylko kilka na temat... Nikt nie zapytał o to, jak wyglądałaby kwestia wynagrodzenia za pracę w NM, a to chyba najbardziej istotne... Zatem ja o to pytam... ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

aaaa Sopot:(:(:( dalej nic :(:(:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie ma Łodzi, bo w tym mieście najlepiej sprawdziłby się Daniel Siwak ( link ), który w sposób ciągły opisuje ważne łódzkie wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że Kalisza nie ma ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łee w Łodzi jak zwykle nic :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Magdaleno, proszę się więc rozejrzeć. Praktyki w link dają dobrą okazję by zobaczyć jak wiele nowych osób pracuje przy sąsiednich komputerach. W PT i W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale na rekrutację na Warszawę albo na Domaniewską to ja szansy nie widzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.