Facebook Google+ Twitter

Chcesz przeprowadzić wywiad z członkami zespołu Anti Tank Nun? Zgłoś się!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-24 11:35

28 maja do sklepów trafi debiutancki krążek zespołu Anti Tank Nun! Projekt Titusa z Acid Drinkers i 14-letniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zaowocuje płytą o tytule "Hang'em High". Fanom zespołu, W24 proponują przeprowadzenie wywiadu z jego członkami, zwłaszcza z Titusem i 14-letnim geniuszem gitary.

 / Fot. Materiały prasowe Krążek z pewnością wstrząśnie polskim światem muzycznym! Znamy już okładkę, która mocno nawiązuje do zawartości tego wydawnictwa: przedstawia ona tarotowego wisielca na metalowym krążku.

Titus o nowej płycie: "Jeżeli chodzi o okładkę, to była sprawa zespołowa. Okładka ewoluowała, jest cała metalowa, więc nawiązuje do płyty mocno. Jest to cholernie dobry hardrockowy album! Po latach grania, 14 albumach z Acid Drinkers, płytach solowych i gościnnych udziałach w różnych projektach spodziewam się tego, że jak sobie włączę tę płytę w domu to będę jej słuchał wielokrotnie. Anti Tank to zespół, wydajemy debiutancką płytę i mamy apetyt
na więcej!"

Igor zwany Iggym, czternastoletni gitarzysta, który ma za sobą występy u boku zawodowych gitarzystów, to jak mówi Titus: "fenomen, któremu nie można pozwolić zgasnąć"! W skład grupy wchodzą także muzycy Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski.

Od 26 do 28 maja zespół będzie spotykał się z fanami. Jeśli macie ochotę przeprowadzić wywiad z Titusem i innymi członkami zespołu, wpisz się w komentarzu, podając uzasadnienie, dlaczego właśnie Tobie powinniśmy umożliwić to spotkanie. Na zgłoszenia czekamy do 25 maja, do godziny 15.


Na płycie najdzie się 11 utworów, które nagrane zostały w JETSTUDIO w Koronowie. Będzie mocno, ciężko, żywiołowo, ale jednocześnie z melodyjnymi riffami. Usłyszymy Titusa - jakiego jeszcze nie znamy! Muzyk miał szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wokale, natomiast Iggy świetnie spisał się w gitarowych partiach solowych, które mają unikalny styl! Jaki? Juz wkrótce bedzie można się przekonać na żywo, ponieważ w planach są już pierwsze koncerty.

Iggy o Anti Tank Nun: "Bardzo dobrze dogaduję się z Titusem i dużo się nauczyłem podczas prób. Cały zespół miał wkład w tę płytę, razem aranżowaliśmy utwory i razem nad nimi pracowaliśmy. Ta płyta ma własny styl, wszystkie utwory mają wspólny mianownik. Nigdy nie słyszałem czegoś takiego i to chyba w tej płycie jest najlepsze. Jeżeli chodzi o koncerty to wcale się nie stresuję, wręcz nie mogę się ich już doczekać!"
 / Fot. Materiały prasowe
"Hang'em High"
(CD DG)
Lista utworów:

Next To Last Supper
It's Good To Be Somebody [even in hell]
Hang'em High
Devil Walks
Killer's Feast
One Jump Over The English Channel
Homme Fatal
Snake City
Mash
Whores, Vodka and Lasers
Hard, Capricious, Rowdy, Leathel

BONUS TRACK

If You Are Going Through Hell, Keep Going
Znajdź nas na Google+
RZ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.