Facebook Google+ Twitter

Chcesz śpiewać w największym młodzieżowym żeńskim chórze?

  • Max News
  • Data dodania: 2008-09-24 12:32

W trakcie przesłuchań wyłonione zostaną najlepsze wokalistki z całego województwa łódzkiego. Pierwsze przesłuchanie odbędzie się w sobotę 27 września o godzinie 14.30 w Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi.

Młodzieżowy Chór Żeński IUVENALES CANTORES LODZIENSES istnieje od listopada 2005 roku. Jego jednym z największych sukcesów było zdobycie pięciu głównych nagród w finale Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnego w Bydgoszczy w marcu br.
Finał Ogólnopolskiego Konkursu Chóralnego w Bydgoszczy w marcu 2008 r. / Fot. Marcin Derengowski
Chór tworzą uczennice i absolwentki łódzkich liceów. Śpiewają muzykę poważną, musicalową oraz aranżacje muzyki rozrywkowej. W ostatnim czasie chór dużo koncertuje. Fantastyczna atmosfera towarzyszy nieustannie sześćdziesięcioosobowej grupie chórzystek pod kierunkiem Krzysztofa Kozłowskiego. Co roku chór wyjeżdża na zgrupowania podczas, których doskonali swoje umiejętności – znajduje się aktualnie wśród elity tego typu chórów w Europie. Zespół zaprasza dziewczęta w wieku od 16 do 28 lat, posiadające predyspozycje wokalne, chęci ich doskonalenia i prezentacji.

Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi
ul. Zawiszy Czarnego 39

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Rekomenduję ten chór, bardzo solidne wykonania.Bodajże 'Dzień Dobry Drzewa' dostępne są na ytb, więc zapraszam do słuchania ; )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.