Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2672 miejsce

Chcesz wiedzieć czy złapał cię fotoradar? Zaszybko.pl ci nie pomoże

"Sprawdź czy fotoradar zrobił ci zdjęcie" - zachęca serwis Zaszybko.pl. Kierowcy, wbrew oczekiwaniom, nie znajdą jednak na stronie informacji o swoich wykroczeniach. Strona ma inną funkcję - ma ostrzegać przed zbyt szybką jazdą.

 / Fot. PrintScreen Zaszybko.pl"W związku z upublicznieniem dostępu do bazy danych informacji o zdjęciach wykonanych przez fotoradary zarówno stacjonarne jak i mobilne na terenie kraju w okresie do 28 dni wstecz uruchamiamy serwis, który ten dostęp upowszechni zainteresowanym za darmo." - czytamy na stronie serwisu Zaszybko.pl Serwis ten jest w stanie przyciągnąć niejednego kierowcę, który lubi docisnąć pedał gazu i nie zważa na przepisy. Jak możemy przeczytać w jego bazie znajduje się już dwadzieścia tysięcy zdjęć z fotoradarów. Bezpłatnie możemy sprawdzić gdzie zostało zrobione zdjęcie, o ile przekroczono dozwoloną prędkość oraz o ile biedniejszy stał się kierowca płacąc mandat.

Jak w praktyce działa serwis. Zasada jest prosta. Podajemy numer rejestracyjny pojazdu i otrzymujemy wynik. Niektórych może w tym momencie spotkać rozczarowanie. Wynik zawsze będzie taki sam. Dowiemy się też, że kierowca tego pojazdu złamał przepisy dwa razy w ciągu ostatniego miesiąca. Także po obejrzeniu zdjęcia czeka nas niemiła niespodzianka.

O co tak naprawdę chodzi? "Informacje o dokonanych wykroczeniach drogowych są oczywiście zmyślone, wyssane z palca, przedstawione w formie żartu gdyż póki co dostęp do bazy zdjęć wykonanych przez fotoradary w Polsce nie jest publiczny i raczej nigdy nie będzie. Z resztą gdyby tak się stało to byłby to ewenement na skalę światową." - czytamy w regulaminie serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

gaspar
  • gaspar
  • 27.09.2011 13:23

dajcie spokój z tymi pierdoła wpisałem 2 rożne nr rejestracyjnych swoich samochodów i wyszło to samo zważywszy ze wskazało miejscowość Zabrze a w Zabrzu nigdy nie byłem hahahahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lepiej nie dać się złapać - są fajne aplikacje np. na iphony które ostrzegają jak zbliżamy się do radaru, korka, policji itd np. globalny waze i czy yanosik (za appdnia.pl)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra reklama.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kowalski
  • Kowalski
  • 24.09.2011 12:08

Niezła komedia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.