Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10126 miejsce

Chcesz wiedzieć jak zrobić tatuaż? W Rzeszowie zobaczysz, jak robią je najlepsi

Znani w kraju specjaliści od tatuażu 14 lutego zjadą do Rzeszowa na zaproszenie studia D.K. Tattoo i fundacji Mam Marzenie. Odpowiedzą na pytania jak zrobić tatuaż, czy tatuowanie boli i co jest modne w tym sezonie. Spełnią także marzenia podopiecznych fundacji.

 / Fot. Krzysztof Kapica/PolskapresseDzień Tatuażu to pomysł studia D.K. Tattoo i fundacji "Mam Marzenie". Jak podkreśla Dariusz Kamyk z D.K. Tattoo "Chcemy pokazać, że ten sposób ozdabiania ciała rzadko kiedy wiąże się dziś z przynależnością do grup, tym bardziej przestępczych. To nie kryminał, tylko sposób wyrażania siebie, to po prostu sztuka".

I dodaje: "Przy okazji chcemy spełnić marzenia dzieciaków, podopiecznych fundacji. Bo przecież specjalizujemy się w tym, robiąc na co dzień tatuaże - każdy z nich to w końcu czyjeś marzenie".

Zobacz także: Zlicytują pióro i szwajcarski zegarek papieża Franciszka. Dochód zostanie przekazany na leczenie aktora Krzysztofa Globisza

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć przy pracy najlepszych. Wśród gości są m.in. Andrzej "Niuniek" Misztal (Rock In) i Grzegorz Latoch (Azazel Studio).

Każdy będzie mógł także sprawdzić swoje siły w tatuowaniu sztucznej skóry. Zmagania będą obserwować specjaliści, którzy z pewnością udzielą wielu cennych wskazówek.

Po całodziennym tatuowaniu organizatorzy zapraszają na afterparty. Zagrają: Lay DJ, Just Juice i Osa.

Miejsce: Bar/Lokal

źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.