Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25096 miejsce

Chcesz wziąć udział w filmie dokumentalnym o Agnieszce Osieckiej?

Grupa młodych filmowców szuka bohaterów do filmu dokumentalnego o Agnieszce Osieckiej. Zgłoszenia można przesyłać do 10 lutego 2011 roku.

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Fundacji "Okularnicy" im. Agnieszki Osieckiej (Organizacja Pożytku Publicznego). / Fot. http://www.okularnicy.org.pl/start.phpRoboczy tytuł dokumentu brzmi "Agnieszka Osiecka - Liryczna kronikarka obyczajów". Scenarzystą i reżyserem filmu jest Martyna Kaczanowska. Produkcji podjęła się Fundacja Filmowa Polioptyka, .

Na stronie projektu twórcy piszą, że poszukują ludzi, na których życie twórczość Agnieszki Osieckiej wywarła szczególny wpływ.

"Nie tylko z niedokończonej młodości, stanów podgorączkowych, apetytu na czereśnie, hotelowych korytarzy, księżyca nad Sopotem i końcowych przystanków gdzie ranek ma zawsze szary smak zrodził się fenomen, o którym powiedziano i napisano już bardzo wiele" - pisze o akcji młodych filmowców Fundacja "Okularnicy".Zgłoszenia chęci udziału w filmie dokumentalnym o Agnieszce Osieckiej można przesyłać do 10 lutego 2011 roku na adres e-mail: martyna.kaczanowska@okularnicy.org.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.