Facebook Google+ Twitter

Chcesz zadać pytanie wokaliście Linkin' Park? Wyślij e-maila

Jeśli chcesz zadać pytanie wokaliście grupy Linkin' Park, to teraz masz taką szansę. Gazeta "Revolver Magazine" czeka na nie do 11 lutego.

Chester Bennington, wokalista Linkin' Park. / Fot. http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Image:Chester_LP.JPGLinkin' Park zwróciło się do swoich fanów z propozycją zadawania pytań wokaliście zespołu - Chesterowi Benningtonowi. Specjalne anonse namawiające do tego, najzagorzalsi wielbiciele otrzymali drogą elektroniczną w biuletynach MySpace. Wcześniej zadeklarowali oni swoją sympatię do "Linkinów" poprzez umieszczenie ich w zakładce "Przyjaciele" na swoich profilach MySpace.

"Masz jakieś pytanie do Chestera, które zawsze pragnąłeś mu zadać? Teraz masz taką szansę" - głosi krótki list od słynnego sekstetu. Dalej pada informacja, w jaki sposób będzie przebiegać zabawa. Pośredniczyć w niej będzie amerykańskie czasopismo muzyczne "Revolver Magazine". To właśnie na łamach tej gazety wokalista Linkin' Park odpowie na najciekawsze pytania fanów. Tam również, na adres letters@revolvermag.com, można do 11 lutego przesyłać pytania. Oczywiście po angielsku.

Zespół Linkin' Park powstał w 1996 roku w Los Angeles. Obecnie w skład grupy wchodzą Chester Bennington, Mike Shinoda, Joseph Hahn, Brad Delson, Rob Bourdon i David "Phoenix" Farrell. Grają muzykę crossover, nu metal, hard rock i rock alternatywny, ale zaczynali jako nu-metalowcy. Ich najbardziej znane albumy to "Hybrid Theory", "Meteora" i wydana w ubiegłym roku "Minutes to Midnight". Niedawno otrzymali prestiżową nagrodę MTV Music Awards w kategorii Najlepszy Zespół 2007 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Można się zapytać, dlaczego ostatnia płyta jest taka beznadziejna

Komentarz został ukrytyrozwiń

zbytnio za nim ni przepadam po za tym o co takiego pytać?
ta.....zapytam jak to jest być wpływowym i sławnym burżujem e? he he he

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyda się.. ciekawe czy odpowie na moje.. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.