Facebook Google+ Twitter

Chcesz zjeść za darmo? Pokaż dowód i zdejmij spodnie

Właściciel restauracji w miejscowości Villorba, koło Treviso na północy Włoch, w związku z niepłaceniem przez klientów rachunków, wpadł na niecodzienny pomysł. Ale restaurator z Toskanii okazał się jeszcze lepszy.

 / Fot. Fot.Marek Bachorski-RudnickiJak czytamy na portalu Wprost.pl, zanim goście będą mogli zasiąść do posiłku w miejscowości Villorba, najpierw muszą okazać dowody tożsamości. W innym przypadku nie zostaną obsłużeni. Ma to zapobiec pladze niepłacenia rachunków przez klientów.

Właściciel restauracji twierdzi, że początkowo najczęściej nie płaciła młodzież. Później przerodziło się to w plagę, a obecnie stało się czymś na miarę dyscypliny sportowej. Zainstalowane kamery nie rozwiązały problemu. Z uwagi na to, że lokal obsługuje ponad tysiąc osób dziennie, straty były znaczne. Restaurator przyznaje, że nie jest zorientowany, czy ma prawo legitymować gości, ale mówi, ze od tego momentu straty są znacznie mniejsze.

Jednak na bardziej oryginalny pomysł wpadł właściciel restauracji w Toskanii w miasteczku Forcoli. Każdemu, kto przyjdzie do lokalu w samej bieliźnie, oferuje darmową kolację. Ma to związek z głoszonym przez niego poglądem, że "rząd Mario Montiego zostawił Włochów w samych majtkach". Jak twierdzi restaurator, pierwszego wieczoru z darmowej kolacji, złożonej z lasagni i pieczeni, zdejmując spodnie, skorzystało 20 klientów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

9354
  • 9354
  • 01.02.2012 09:42

"Jak czytamy na postalu" to chyba przegląd prasy będzie....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.