Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32501 miejsce

Chcesz zobaczyć epicki serial o Wiedźminie? Podpisz petycję skierowaną do stacji telewizyjnych

Chciałbyś zobaczyć nakręcony z rozmachem serial o Wiedźminie? Dostajesz białej gorączki na samo wspomnienie adaptacji z Michałem Żebrowskim w roli głównej? Podpisz petycję skierowaną do HBO, Starz i Netfliksa.

Wiedźmin 3: Dziki Gon / Fot. materiały prasoweNiewielu czytelników prozy Andrzeja Sapkowskiego trzeba przekonywać, że saga o "Wiedźminie" to filmowy samograj i świetny materiał na film lub serial. Na początku XXI wieku powstała produkcja fabularna i seria w reżyserii Marka Brodzkiego. Oczekiwania fanów nie tylko nie zostały spełnione. Gorzej, powstał jeden z największych gniotów w historii polskiego kina.

Czas to zmienić - pomyśleli twórcy petycji, którą możemy podpisać w serwisie change.org. Prośba skierowana została do HBO, Starz i Netfliksa, czyli podmiotów mających na koncie wspaniałe produkcje (wymieńmy chociażby "Grę o Tron").

Jak argumentują swoją prośbę twórcy petycji? Przedstawiając zarys świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Wierzą, że petycja skłoni decydentów do działań, które mogą zaowocować ekranizacją.

Wiedźmin doczekał się wspaniałej serii gier wyprodukowanych przez CD Projekt. Miłośnicy prozy Sapkowskiego chcieliby zobaczyć również serial tej miary.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zainteresowanie znów sięgnie 7,8 procent zaangażowania w lepszy kraj?

Komentarz został ukrytyrozwiń

na planie produkcja Brodzkiego wydawała mi sie obiecująca, zrobiłe dziesiątki wywiadów, na ekranie telewizyjnym efekty już mnie nie zachwycały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.