Facebook Google+ Twitter

Chcesz zostać aktorem? Zareklamuj się na billboardzie!

Przy Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych na ulicy Chełmskiej w Warszawie pojawił się billboard, na którym mężczyzna stara zareklamować... sam siebie. Jest to jego sposób na przyciągnięcie uwagi pracodawców i spełnienie marzeń.

Na billboardzie widoczny jest duży, czerwony napis: "Chcę zagrać w filmie". Poniżej znajduje się adres strony internetowej. Po wejściu na stronę ukazują się zdjęcia Grzegorza Byczka w różnych wcieleniach. Można tam zobaczyć fotografie, na których udaje m.in. pijaka, chirurga lub detektywa.

Byczek uwielbia wcielać się w różne postaci. Jego pasją jest aktorstwo, zawsze marzył o zagraniu buntownika, dlatego postanowił wykupić billboard, na którym umieścił swoje zdjęcie oraz adres strony internetowej. Znajdziemy na niej jego zdjęcia w rożnych wcieleniach. Grzegorz Byczek uważa, że dzięki temu odezwie się do niego ktoś, kto sprawi, że będzie mógł spełnić swoje marzenie. "Pomyślałem, że marzenia trzeba spełniać, a plakat to dobry pomysł" - mówi serwisowi Gazeta.pl autor osobliwej sesji zdjęciowej.

Jak sam mówi, nikt jeszcze nie zaproponował mu żadnej roli, ale reklama wisi dość krótko, a przed nią jeszcze cały marzec. Wierzy w to, że plakat działa, ponieważ dzwonią do niego dziennikarze.

W życiu codziennym Grzegorz Byczek jest coachem uwalniania potencjału, współwłaścicielem szkoły językowej oraz współtworzy warsztaty kreatywności. Przyjaciele trzymają kciuki za powodzenie całej akcji, zorganizowanej przez Byczka. Zdaniem znajomych, Byczek najlepiej wciela się w rolę... księdza.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.