Facebook Google+ Twitter

Chcesz zrobić prawo jazdy na motor? Musisz poczekać do 2013 roku

Od 2012 r. do 2013 r. kursanci nie będą mogli uzyskać uprawnień do prowadzenia motoru. Błąd w ustawie uniemożliwi przeprowadzanie egzaminów przez cały rok.

 / Fot. Yamaha Virago 535 / Fot. Marek Bachorski-RudnickiHenryk Radomski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów, informuje, że bez nowelizacji w ustawie (przyjętej w styczniu br.) nie będzie możliwe przeprowadzenie egzaminów na prawo jazdy na motor. Błąd polega na tym, że z dokumentu wykreślono rozdział, który normował kategorie, a także określał wiek prowadzących pojazd.

Ministerstwo infrastruktury zadeklarowało jednak, że gdy tylko Sejm wznowi pracę, zgłosi nowelizację, aby naprawić błąd.

Źródło: "Rzeczpospolita", 3 listopada 2011, nr 256

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 04.11.2011 09:38

czy wsrod tych kalek umyslowych ktore przygotowajy te ustawe i sa jak mniemam za nia odpowiedzialne jest choc jeden motocyklista?Stawiam dolary przeciw orzechom ze nie.A czy nie mogli zaprosic do konsultacji kogos reprezentujacego srodowisa motocyklistow?Tak robi sie w EU.Ale nie w Tuskanii.Tutaj tylko oblozono prawko motocyklowe vatem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Konia z rzędem temu kto wskaże mi co te nie douczone osoby w sejmie zrobiły poprawnie. Nie wskazuję partii tylko ogólnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 03.11.2011 21:03

no to poprostu rece opadaja.W ministerstwie zamiast rzetelnych urzednikow sa juz chyba tylko kolesie Grabarczyka i Tuska.Ale nagrod na koniec to na pewno nie zapomnieli sobie przyznac.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.