Facebook Google+ Twitter

Chciał skoczyć z mostu. Świadkowie mobilizowali go do popełnienia samobójstwa

W sobotę na konstrukcję mostu Piłsudskiego w Toruniu wspiął się mężczyzna. W trakcie dwugodzinnych negocjacji ruch był wstrzymany. Ludzie, którzy stali w korkach, krzyczeli do niedoszłego samobójcy, żeby ze sobą skończył, bo im się spieszy.

 / Fot. Jacek 767/CC 3.0 Wczoraj około godziny 18 straż pożarna dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo, na jedynej drogowej przeprawie przez Wisłę w Toruniu. Na miejscu policja wezwała negocjatora, całkowicie zablokowała przejazd przez most i częściowo wstrzymała ruch pieszych. Serwis gazeta.pl informował, że doszło do utrudnień oraz paraliżu komunikacyjnego.

Ludzie, którzy zostali zatrzymani na moście, krzyczeli do desperata przekleństwa i wyzwiska. Niektórzy wołali, żeby wreszcie skoczył, ponieważ wtedy będą mogli skorzystać z mostu. Świadek relacjonował, że niedoszły samobójca wyglądał jakby był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Po dwóch godzinach negocjacje z mężczyzną doszły do skutku. Został on zatrzymany przez policję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja rozumiem zdenerwowanie kierowców .
Stali w korku ,w 30* upale . Nie każdy samochód ma klimatyzację . Być może podróżowały tymi samochodami dzieci i osoby starsze . Ich życie też było zagrożone .W takich warunkach o udar nie trudno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla wielu ważniejsza jest własna wygoda niż lis drugiego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.