Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22731 miejsce

Chciał skoczyć z mostu. Świadkowie mobilizowali go do popełnienia samobójstwa

W sobotę na konstrukcję mostu Piłsudskiego w Toruniu wspiął się mężczyzna. W trakcie dwugodzinnych negocjacji ruch był wstrzymany. Ludzie, którzy stali w korkach, krzyczeli do niedoszłego samobójcy, żeby ze sobą skończył, bo im się spieszy.

 / Fot. Jacek 767/CC 3.0 Wczoraj około godziny 18 straż pożarna dostała zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo, na jedynej drogowej przeprawie przez Wisłę w Toruniu. Na miejscu policja wezwała negocjatora, całkowicie zablokowała przejazd przez most i częściowo wstrzymała ruch pieszych. Serwis gazeta.pl informował, że doszło do utrudnień oraz paraliżu komunikacyjnego.

Ludzie, którzy zostali zatrzymani na moście, krzyczeli do desperata przekleństwa i wyzwiska. Niektórzy wołali, żeby wreszcie skoczył, ponieważ wtedy będą mogli skorzystać z mostu. Świadek relacjonował, że niedoszły samobójca wyglądał jakby był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Po dwóch godzinach negocjacje z mężczyzną doszły do skutku. Został on zatrzymany przez policję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja rozumiem zdenerwowanie kierowców .
Stali w korku ,w 30* upale . Nie każdy samochód ma klimatyzację . Być może podróżowały tymi samochodami dzieci i osoby starsze . Ich życie też było zagrożone .W takich warunkach o udar nie trudno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla wielu ważniejsza jest własna wygoda niż lis drugiego człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.