Facebook Google+ Twitter

Chciał wnieść do Sejmu konopie - jest już na wolności

Tomasz Obara, który w poniedziałek chciał wnieść do Sejmu m.in. doniczkę z sadzonką konopi indyjskiej, jest już na wolności.

Podczas zatrzymania po za sadzonką konopi indyjskiej mężczyzna miał przy sobie także torebkę środków, tzw. "materiałów kolekcjonerskich". Jak utrzymywał w poniedziałek Tomasz Obara, sadzonkę konopi chciał wręczyć premierowi Donaldowi Tuskowi. "Gdyby konopie nie były zakazane, nie doszłoby do sytuacji, że takie środki [dopalacze] pojawiłyby się na naszym rynku. Worek takich środków zniknie, jeśli pojawi się kontrolowany obrót konopią indyjską" - mówił Obara. Po przesłuchaniu w charakterze świadka został on zwolniony z aresztu - jak poinformowała stołeczna policja - bez przedstawienia mu zarzutów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bartosz O
  • Bartosz O
  • 15.10.2010 19:18

Walcz Tomasz Walcz, dla nas. Tylko podziękować można

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak podaj prasa "Przeprowadzone w policyjnym laboratorium testy tych środków [dopalaczy które również miał przy sobie] nie potwierdziły zawartości substancji narkotycznych - wyjaśnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji podinsp. Maciej Karczyński. Jak dodał, w ciągu kilku dni będą znane wyniki testów na substancje znajdujące się w roślinie. " Innymi słowy, może to po prostu była zwykła paprotka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To precedens jakiś jest - nie postawiono mu zarzutów. A co chwile na stronach internetowych policji pojawia się informacja o zatrzymaniu 18-latka z woreczkiem, w którym ujawniono marihuanę o wadze 0,27 grama i postawieniu mu zarzutu posiadania niedozwolonych środków, ble ble ble... I ciągają takiego "gnojka" po sądach potem, wymuszają na nim zeznania, straszą, wyzywają. Dostaje taki na koniec "zawiasy" i wpis do biografii na całe życie. Śmiechu warte.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.