Facebook Google+ Twitter

Chciała uśmiercić swojego partnera biustem

W jednym z niemieckich landów przy pomocy swoich olbrzymich piersi 33-letnia Franziska Hansen chciała pozbawić życia swojego partnera. Niewiele brakowało a doszłoby do zabójstwa.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Biust_(1).jpg / Fot. Faye_Reagan_Erotica_Los_Angeles_2009, CC2.0Policja zatrzymała niedoszłą zabójczynie. Oskarżono ją o "usiłowanie zabójstwa z użyciem broni" napisał serwis Wprost. Tim Schmidt, życiowy partner pani Hansen, twierdzi, że chciała go ona zwyczajnie udusić swoimi piersiami w rozmiarze DD.

Opisuje on, że w trakcie igraszek łóżkowych ta nagle schwytała go za głowę i wepchnęła ją z całej siły pomiędzy swój ogromny dekolt. Twierdzi on, że już po chwili nie mogąc złapać oddechu, zaczął się dusić. Nie mógł również oderwać od siebie partnerki, co spowodowało, że powoli tracił świadomość. Był przekonany, że to jego ostatnie chwile. Udało mu się jednak oderwać od kochanki i uciec nago do sąsiadów. Stamtąd zadzwonił na policję twierdząc, że dziewczyna chciała celowo pozbawić go życia. Twierdzi, że zapowiedziała mu to w rozmowie telefonicznej jakiś czas temu. "Zapytałem ją, dlaczego chciała mnie udusić swoimi piersiami? Odpowiedziała, że chciała uczynić moją śmierć jak najbardziej przyjemną" -z zeznał Schmidt.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Rożne są, zboczenia i kobiet , z miłości zabić .? Przyjemna, śmierć.! Chłopy ostrożnie z kobietami z rozmiarem DD. ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.