Facebook Google+ Twitter

Chcieli poczuć się jak mitologiczny Syzyf

Niewiele rzeczy jest w stanie zaskoczyć policjantów obsługujących miejski monitoring. Ostatnio udało się to dwóm mężczyznom ze Słupska - postanowili oni, niczym mitologiczny Syzyf, toczyć kamienny głaz.

Zdjęcie z monitoringu miejskiego / Fot. KMP SłupskCała historia zaczęła się zwyczajnie. Dyżurny słupskiej policji został powiadomiony przez właściciela jednej z restauracji, że dwóch mężczyzn opuściło lokal nie regulując rachunku za alkohol, który wypili. Rysopis podany przez restauratora otrzymały policyjne patrole znajdujące się w okolicy.

Po pewnym czasie dyspozytor monitoringu miasta zauważył na jednej z głównych ulic dwóch mężczyzn, którzy pchali... kulę o średnicy pół metra. - Później okazało się że przedmiot ten, to granitowy element dekoracji deptaku usytuowanego kilka ulic dalej - mówi sierż. Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Mężczyźni w wieku 43 i 47 lat, po wytrzeźwieniu przyznali się do niezapłaconego rachunku. Dodatkowo odpowiedzą za usiłowanie kradzieży granitowej kuli. Teraz wszystko w rękach sądu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.