Facebook Google+ Twitter

Chełmża. Będzie jaśniej na Słonecznej

W kwietniu został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na budowę oświetlenia na ulicach Spacerowej, Słonecznej, Wczasowej, Widokowej, Letniskowej i Turystycznej w Chełmży.

Zwycięzcą została firma z Torunia, która zaproponowała najniższą cenę wykonania usługi – niecałe 98 tys. zł. Nazwy ulic zapewne niewiele mówią chełmżanom. Chodzi o część miasta nazywaną osiedlem pensjonatowym, zlokalizowaną nad jeziorem, przy ulicy Kościuszki. W pierwszej kolejności wykonane zostaną instalacje przy ulicach już zamieszkałych.

W przetargu zostało złożonych 17 ofert, z których 15 spełniało wszystkie wymogi warunków zamówienia. W kosztorysie wyceniono to zadanie na 160 tys. zł, jednak większość ofert była zdecydowanie niższa. Niewątpliwie to jedna z niewielu dobrych stron kryzysu finansowego. W chudych czasach inwestycje komunalne stają się dla przedsiębiorców niezwykle atrakcyjne.

W ostatnim czasie ten zakątek ma szczęście do inwestycji, choć jest jeszcze słabo zaludniony. Ratusz planuje zająć się budową ulicy Kościuszki, na odcinku od lecznicy zwierząt do granicy miasta, która ma kosztować niemal milion złotych.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.