Facebook Google+ Twitter

Chemia zagra w Łodzi

Chemia rusza w trzecią trasę koncertową. Zespół przyjedzie do Wytwórni, 29 października, z utworami z albumu „Let me”. Premiera płyty jest planowana na 18 września 2015 roku.

 / Fot. Materiał prasowyNowy, pełen mocnych riffów album powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował muzykę takich zespołów, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC i Aerosmith.Album ukaże się równocześnie w całej Europie, a chwilę później w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Zespół już zaczął swoją trasę promocyjną w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld#WeAreFromPoland.Teledysk FUN GUN - promujący płytę 'LET ME':
[wideo width="615" height="600"]https://youtu.be/9K-U244oyX8[/wideo]Numer został wybrany jednogłośnie na międzynarodowy singiel przez promotorów z całej Europy, w tym oczywiście też z Polski. Wszyscy stwierdzili, że w najlepszy sposób definiuje styl Chemii.Koncept teledysku jest wynikiem artystycznej kreacji zespołu oraz producentów z Anglii. I w taki właśnie postindustrialny sposób Chemia przywita się z publicznością na całym świecie!

Gość specjalny - Killing SilenceKilling Silence to energetyczny kopniak, którego długo nie zapomnicie. Przyjdźcie na koncert i przekonajcie się, dlaczego wygrali Antyfest 2014 i zagrali przed Black Sabbath na Impact Festival.

Killing Silence – rock power is coming!Bilety:

przedsprzedaż: 30 zł - ulgowy, 35 zł - normalny
w dniu: 35 zł - ulgowy, 40 zł - normalny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.