Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2197 miejsce

Chemitrails na polskim niebie. Tony aluminium nad naszymi głowami

Proponuję zdjęcia z mojej podróży. Obiektem mego zainteresowania nie był jednak krajobraz, ale krzyżujące się linie, które zostawiały na niebie samoloty. To tzw chemitrils, czyli smugi chemiczne.

 / Fot. Elżbieta SzczerkowskaPrzedstawiam tu zdjęcia wykonane prze mnie podczas podróży z Wrocławia do Warszawy, z okien autobusu, w dniu 17.11.2o11r. Pokazują chemitrails, czyli tzw. smugi chemiczne. Na świecie opryski z nieba robi się od kilkunastu lat, a u nas pojawiły się po naszym przystąpieniu do NATO, zwłaszcza, gdy Polska podpisała w roku 2002, tzw. Traktat o Uwspólnieniu Przestrzeni Powietrznej, godząc się, by nieoznakowane natowskie samoloty mogły swobodnie poruszać się po naszym niebie.

Zwykłe smugi kondensacyjne znikają po kilku minutach, ale te, tworząc krzyżujące się linie, najczęściej pod kątem ok. 45 stopni, rozprzestrzeniają się po niebie, zmieniając jego kolor z niebieskiego, na mleczno-szary. To program rzekomej walki z globalnym ociepleniem, tzw.SAG - stratospheric aerosol geoengineering.

 / Fot. Elżbieta SzczerkowskaGłównie nieoznakowane wojskowe samoloty typu KC-10/KC-135 rozpylają z nieba substancje chemiczne, takie jak nanoaluminium i tlenki siarki, ale także stront, bar i wiele innych. Obecność tego ostatniego - baru, jest związana z funkcjonowaniem systemu HAARP. Nie muszę mówić, jak negatywne oddziaływania mogą mieć te aerozole na nasze zdrowie i życie.

Oficjalnie nikt się do tego nie przyznaje, choć zaczęto już napomykać, że brana jest pod uwagę ta metoda do walki z ociepleniem.
Zamieszczam tu kilka linków, gdzie można dowiedzieć się więcej. To nie jedna ze spiskowych teorii, a rzeczywistość.

Inna strona - tu z kolei można zobaczyć mapę oprysków na świecie, przeczytać wywiad z Benem Lingvistonem - ojcem geoinżynierii i wyrazić swój sprzeciw przeciwko tym praktykom, podpisując petycję.

W Polsce pierwsza konferencja „Chemitrails. Dlaczego zabieracie nam nasze niebo?” odbyła się we Wrocławiu, 30.01.2011r. Polecam także film „Czym spryskiwany jest świat?”, dzięki któremu dowiemy się, jak grupa dociekliwych ludzi szukała prawdy, czym jest chemitrails, wykonując badania gleby i powietrza oraz próbując pytać o to kongresmenów USA. Znajdziemy tu także fragmenty pierwszej na świecie konferencji, która miała miejsce w Belgii.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Obłok
  • Obłok
  • 05.09.2012 00:53

W artykule sprzed 2 lat O. Stanisław Tomoń z Biura Prasowego Jasnej Góry, wypowiedział się na temat smug chemicznych na polskim niebie. Ten artykuł był potem przedrukowany w "Angorze".
http://www.jasnagora.com/wydruk_news.php?ID=5660
"Można być jak najdalszym od różnych podejrzeń i teorii. Dla naocznych świadków fakty pozostają jednak... faktami! I co można wówczas odpowiedzieć tym wszystkim, którzy z przekonaniem twierdzą, że jednak jest tak, że owe dziwne smugi na naszym niebie to najoczywistszy dowód na trwający... chemitrails w Polsce? I może jednak wówczas nie tylko rację, ale i bardzo bliscy prawdy są wszyscy ci, którzy mówią, że to co jest rozpowszechniane to wysoce szkodliwe dla człowieka i organizmów żywych pierwiastki. Że są to: Glin (Al), Bar (Ba), Bor (B), Wapń (Ca), Chrom (Cr), Miedź (Cu), Żelazo (Fe), Potas (K), Magnez (Mg) Mangan (Mn), Sód (Na), Nikiel (Ni), Ołów (Pb), Krzem (Si), Stront (Sr), Wanad (V), Cynk (Zn). Że rozpowszechniane są wysoce szkodliwe pierwiastki, których stężenie jest wybitnie podwyższone i znacząco wykracza poza jakiekolwiek dopuszczalne normy".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam też materiał filmowy z pierwszej w Polsce konferencji na temat chemitrails, która się odbyła w ub. roku we Wrocławiu. Jest tu szczegółowe omówienie tematu i porównanie do zwykłych smug kondensacyjnych. Polecam sceptykom.Jest to mocny materiał.
http://www.youtube.com/watch?v=dCPdwHisBPo&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znalazłam jeszcze artykuł na stronie Zmiany na Ziemi na temat powiązań chemitrails z systemem Haarp.
Podaję link http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/haarp-chemtrails-moga-byc-ze-soba-polaczone

"Jeśli HAARP może podgrzewać jonosferę lokalnie to od razu pojawia się pytanie czy jest w stanie oddziaływać w innych częściach globu niż tylko na Alasce? Okazuje się, że dzięki nauce reflektometrii jest to możliwe. Czy zatem jest wykonalne wywoływanie trzęsień ziemi w określonych miejscach świata? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale potwierdza to Hugo Chavez, prezydent Ekwadoru, który wprost oskarżył USA na przykład o wywołanie trzęsienia ziemi na Haiti w 2010.
Przy założeniu, że do takich "ataków", rzeczywiście stosuje się odbicia pojawia się kontekst chmur, które należałoby odpowiednio spreparować na przykład dodając do paliwa lotniczego jakiś dodatkowy składnik. Pomijając jałowe spory w zakresie smug kondensacyjnych, jakie toczone są od dawna wiemy prawie na pewno, że skład sztucznych chmur zawiera związki baru i aluminium."

"Związki baru są w stanie absorbować promieniowanie elektromagnetyczne za to dwutlenek aluminium odbija je. Dlatego właśnie niektórzy podejrzewają, że pospolite siatki pojawiające się nad naszymi głowami mają pełnić funkcję ekranu zdolnego do zwielokrotniania odbić sygnałów w wysokich i niskich częstotliwościach. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w prasie amerykańskiej można było przeczytać o planach wojska w zakresie geoinżynierii. Prowadzono próbne opryski i nagle o wszystkim ucichło. Można założyć, że eksperymenty się skończyły, albo z fazy THINK weszły w fazę RUN."

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 27.08.2012 15:01

chech Dzisiaj 10:21

Mylisz się bardzo,to już dawno zaawansowana rzeczywistosć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
  • chech
  • 27.08.2012 10:21

Wojna ma swoją chorą ekonomię i nie ma co tu roztrząsać o jakiś tam śladowych ilościach metalu w powietrzu, to będzie najmniejszy z problemów po użyciu broni masowego rażenia. A wystarczy przypomnieć sobie tylko epizodzik z płonącymi szybami w Iraku - żadna wysublimowana broń, a efekt straszny. Na razie są to tylko projekty i szukanie sensacji. Tego drugiego trochę więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do pana Potato. Dziękuję za link. Znalazłam ten artykuł i zamieszczę fragment
" ...W ciągu kilka minut, będzie prawdopodobnie unieszkodliwiony potencjał komunikacyjny Iranu.
Prawdopodobnie nie będzie działał Internet, a także przestaną działać telefony, radio, a także telewizja.
Jak inforumuje www.richardsilverstein.com to już nie są żarty, albowiem atakujący planują także, " unieszkodliwienie sieci energetycznych na przykład poprzez rozpylenie specjalnych włókien węglowych o średnicy mniejszej niż włos ludzki.
To ma unieszkodliwić stacje transformatorowe, ponieważ włókna spowodują zwarcia i trudno będzie się ich pozbyć w krótkim czasie." i na zakończenie
" Przecieki o planie izraelskiego ataku na Iran, mówią również o użyciu nowej technologii, które mogą nie wykryć samolotów nowej generacji i tym samym nie wykryją ich radary.
Prawdopodobnie ma to być ostatnia faza operacji i cel strategiczny- informuje www.richardsilverstein.com"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję pani Barbaro za wsparcie mnie i szczegółowe wyjaśnienie tematu. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małe doświadczenie z sześciofluorkiem siarki (dla dzieci), który utrzymuje balotujące aluminum, podobnie zachowuje się aluminium rozpylone w atmosferze na tym gazie. Na szesciofluorku siarki aluminium może dłuzej tworzyc tarczę nad ziemią. www.youtube.com/watch?v=dvZotoAlKbs
Doskonale uzupełnia się ten związek z glinem ma własciwosci dielektryczne i pozwala długo balotować nano - związkom aluminum, a aluminum podobnie jak inne metale, dobrze odbija fale elektromagnetyczne. (Dla urządzen HAARP, dla tarczy p/słonecznej itp)

Są równiez rozprowadzane związki Baru dla potrzeb wojska, które mają podobne własciwości - poniżej film, który opisuje ćwiczenia pilotów wojskowych i obsługi (ćwiczenia NATO).
Całość pokazana jest jako symulacja, prawdopodobnie jest to film szkoleniowy. Z materiału wynika, że w celu polepszenia łączności satelitarnej, rozpyla się higroskopijne, przewodzące metale min. bar.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HvaZ0Hi43ak
Minuta filmu:
"3:18-3:35 Armia rozwiązała ten problem wysyłając szwadrony samolotów rozpylających do atmosfery mieszankę soli baru, dzięki której możliwe jest przesyłanie sygnału radiowego. W ten sposób powstaje odpowiednie środowisko do transmitowania fal do systemów RFMP / VRTPE."

W tych samych ćwiczeniach brali udział nasi piloci, bo Polska na rozpylanie baru jest trochę za mała - duże skupiska ludności:
"Na początku czerwca lotnicy polskich Sił Powietrznych po raz pierwszy wezmą udział w elitarnych ćwiczeniach "Red Flag" na Alasce. Osiem maszyn F-16 "Jastrząb" i 24 polskich pilotów będzie ćwiczyć z sojusznikami z USA i innych państw. za TVN24." http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/polskie-f-16-pocwicza-na-alasce,209644.html

Na temat szkodliwości tych wszystkich eksperymentów i związków chemicznych jest masa publikacji, które można sobie wygooglować.

Do jednostki lotniczej w Łasku mają jeszcze dołączyć amerykanie, jak dołączą to niebo nad centralną POlską będzie rózowe od związków baru lub jeszcze innych, nie chce krakać!. http://m.lodz.gazeta.pl/lodz/1,106512,12325712,Baza_lotnicza_w_Lasku_czeka_na_amerykanskich_pilotow.html
wsółpraca pilotów-umowa http://www.sp.mil.pl/pl/wspolpraca-miedzynarodowa/1779-wspopraca-polsko-amerykaska

Większość zachowuje się jak dzieci, nie dopuszcza do siebie mysli, ze ktos tam na górze może sypać co tylko zechce. Oni sypia chemią bardzo wysoko a tam zaden traktat nie jest potrzebny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chemik
  • chemik
  • 22.08.2012 07:39

Nie ubliżając nikomu ale pani Szczerkowska nie potrafi swoich tez bronić. Jest po prostu niedouczona. coś tam gdzieś slyszała, coś przeczytała i powstał "galimatias" czyli kogel mogel. Szkoda czasu na jałowe dyskusje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Kraszewski
  • Grzegorz Kraszewski
  • 22.08.2012 06:33

Pani Elżbieto, w swoim komentarzu zadałem Pani kilka konkretnych pytań na temat artykułu. Nie odpowiedziała Pani na żadne z nich, dowodząc swojego braku wiedzy podstawowej na ten temat, w zamian wrzucając kolejny cytat, również nie odpowiadający na te pytania. Z podobną taktyką spotkałem się u wegetarian, przeciwników GMO oraz obrońców krzyża pod pałacem. Po pierwsze całkowita negacja wszystkich kanałów informacyjnych głoszących informacje nie zgadzające się z przyjętym z góry założeniem. Po drugie zasypywanie adwersarza linkami do mało wiarygodnych źródeł, często wzajemnie się cytujących i pochodzących od innych zwolenników danej teorii spiskowej. Po trzecie wreszcie brak odpowiedzi na rzeczowo stawiane pytania i zaliczenie mnie do agentów spisku niemalże.

Prowadząc takie działania nie tylko nie pomaga Pani wyjaśnić tematu, ale zaciemnia Pani rzecz całą pseudonaukową sensacją. Bo wcale nie twierdzę, że tematu nie ma, ale jeżeli chcemy naukowcom z głowy wybić różnorakie pomysły w rodzaju tworzenia w stratosferze chmur kwasu siarkowego mających ograniczyć efekt cieplarniany (tak, naukowcy mają takie pomysły), to musimy zdobyć elementarną wiedzę z fizyki czy chemii.

Na zakończenie tylko zapytam, skąd pochodzi informacja, że nadajniki HAARP mają moc 3 GW? Nie, nie spodziewam się odpowiedzi... W kilkunastu miejscach spotkałem się z mocą 3,6 MW, to jakby trochę mniej. Nadal też nie udało mi się dowiedzieć jaka cecha baru czyni go tak przydatnym w eksperymentach HAARP i np. lepszym niż aluminium, mimo, że w przeciwieństwie do aluminium metal ten jest znacznie droższy i jest gorszym przewodnikiem elektryczności, co więcej jego niektóre związki mogące tworzyć się w atmosferze są toksyczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.